Ana sayfa Donanım Yeni Asus Eee PC iddialı geliyor

Yeni Asus Eee PC iddialı geliyor

0

Eee PC 125N ile performans katlanıyor
 

İlk netbook modeli olan Eee PC’leri satışa sunduktan sonra bir anda tüm dikkatleri üzerinde toplayan ASUS, benzersiz performans sağlayan yeni nesil NVIDIA ION grafik işlemcisi ile Intel® Atom™ D52 işlemciyi bir araya getirerek maksimum verim sağlayacak yeni ürünü Eee PC™ 1215N” i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
 
 
 
En son USB 3.0 ve Bluetooth 3.0 teknolojilerini barındıran Eee PC 1215N’ler temel bilgisayar ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış rakiplerine gözdağı veriyor. Yeni netbook, Intel Atom D525 çift çekirdekli işlemci ve NVIDIA Optimus’lu yeni nesil NVIDIA ION ayrışık grafik işlemcisiyle sıra dışı görsel performans sunuyor.
 

 

Full HD videolar izleyin

Yeni Eee PC 16:9 görüntüleme oranı ile  1080p çözünürlükte HD videoları düzgün ve kristal netliğinde oynatabiliyor. 1215N içerisine yerleştirilmiş olan donanım kod çözücüleri,  H.264, VC1 ve MPEG2 dosya formatlarının kodlarını çözerken, HDMI-çıkış portu geniş ekranlarda Full HD 1080p kayıttan yürütme sağlıyor.
 

 

Bilgilerinize her yerden erişebiliyorsunuz

Eee PC 1215N”in 250GB veya 320GB sabit disk sürücüsü, 500GB”lik ASUS WebStorage ile tamamlanıyor. Kullanıcılar, basit bir sürükle bırak hareketi ile dosyalarını basit bir şekilde saklayabiliyor.

1215N”de ASUS@Vibe önceden yüklü olarak geliyor ve çeşitli yazılımlar ve uygulamalar için bağımsız veri havuzu görevi görüyor. Kullanıcılara, istedikleri zaman müzik, video, radyo istasyonu ve diğer online eğlence biçimlerine erişim sağlıyor. ASUS@Vibe, hem lokal, hem de uluslararası içeriğe sahiptir. Bu eğlence hizmetleri, otomatik olarak güncelleniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here