Ana sayfa Haber Yeni Apple TV”nin fiyatı 190 dolardan düşük

Yeni Apple TV”nin fiyatı 190 dolardan düşük

0

 

Apple TV, yeni tasarımıyla, yeni input ve output teknolojileriyle, dokunmatik kumandasıya ve hareket sensörüyle gündeme geliyor. Aynı zamanda eski Apple TV’nin fiyatları da epeyce düşürüldü. Bir fiyat ürprizi daha, Apple’ın 9 Eylül’deki iPhone tanıtımında bekleniyor. Aslında çok da üstüne gitmediği Apple TV’nin fiyatları, son dedikodulara göre 179 dolardan fiyatlandırılabilir. Elbette bu Türkiye’de 250 TL civarı bir fiyata denk getirilse de, eski dönem Apple TV‘lerden daha düşük fiyatlara piyasada olacak. Aslında fiyat düşüklüğünün nedeni, Apple TV’nin fazla rabet görmemesi veya önemsenmemesi gibi bir durum değil, aksine Apple, input ve output teknolojilerini Apple TV‘de sergilemeyi düşünüyor.

Apple‘ın akıllı ev platformları Apple TV‘lerde toparlanıyor, iOS 9′un da yayımlanmasıyla birlikte yeni özellikler, yeni yetenekler daha kazanacak. Aslında Apple’ın yapmak istediği tam olarak bir Apple TV satmak değil, Apple Music, iTunes, sağlık uygulamaları gibi teknolojilerin daha fazla kullanıcıyla buluşmması yönünde.

Elbette bunun için Apple’ın Apple TV planları içerisinde Apple TV fiyatlarını daha da düşürmek var. Yani, Apple TV 179 dolar olacak.

Editörün notu: Görselde yer alan Casablanca gerçekten güzel film. İzleyin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here