Ana sayfa Haber Yeni Apple TV haftaya satışa sunulacak

Yeni Apple TV haftaya satışa sunulacak

0

Apple, 4. Nesil Apple TV’yi artık satışa sürmeye hazırlanıyor. 32GB ve 64GB modelleri bugün itibariyle internetten ön siparişe açıldı Apple.com.tr’ye göre başlangıç fiyatı; yani 32GB’lık modeli 629 TL. Bu fiyatlar ABD doları bazında ise 199 dolar olarak belirlenmiş. ürün sayfasında belirtilene göre Apple’ın yeni nesil Apple TV’si bu hafta itibariyle Apple Store‘dan satışa sunulacağı ve aynı zamanda internetten de satışa olanak verecekleri belirtiliyor. 

Geçtiğimiz ay tanıtılmıştı hatırlayacağınız gibi, Apple TV ve Apple TV için geliştirilen Siri ve Apple TV için sunulacak SDK paketleri ürünün daha geniş kapsamlı bir kutu olmasını sağlayacak. Artık geliştiriciler SDK paketleriyle yeni nesil Apple TV uygulamaları geliştirerek Apple TV’ye apayrı boyut katabileccekler.  Siri’ye yönelik uygulamalar, oyun uygulamaları, kumanda teknolojisi için uygulamalar SDK’larla geliştirilecek.

Yeni nesil Apple TV’ler, 64-bit A8 işlemci destekli, Bluetooth 4.0 bağlantı kapasitesi, HDML, Ethernet, Wi-Fi bağlantılarını bulunduruyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here