Ana sayfa Mobil Yeni Android görselleri internete sızdı!

Yeni Android görselleri internete sızdı!

0

Android’in yeni versiyonu Ice Cream Sandwich, uzun süredir meraklılarının ilgi odağı halindeydi. Şimdi ise yeni görselleriyle karşınızda!
 

Günümüzde akıllı telefon ve tablet bilgisayar sektörlerinde fırtına gibi esen mobil işletim sistemi Android, yeni versiyonu Ice Cream Sandwhich ile meraklılarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Ice Cream Sandwich henüz piyasaya sürülmedi fakat görselleri internete sızdı bile. AndroidPolice ve RootzWiki adlı sitelerden internete yayılan görüntülere göre Ice Cream Sandwich, Google Nexus S cihazı üzerinde denendi.
 
Ice Cream Sandwich
AndroidPolice ve RootzWiki’nin iddialarına göre Android 4.0 Ice Cream Sandwich’in (kısaca ICS), entegre kamerasında panoramik fotoğraf çekme özelliği, daha gelişmiş ve mavi bir temaya sahip olacak olan gömülü Gmail uygulaması bulunuyor. Görsellerden anlaşılacağı üzere Android ICS’de gözümüze çarpan birçok yenilik, görsellik üzerine kurulu.
 
Ice Cream Sandwich
Honeycomb’ın tablet versiyonunda olduğu gibi mavi yerine yeşil ve turuncu ağırlıklı bir görünüm izleyen Ice Cream Sandwich, ikonlarını mavi renkte tutmayı tercih ediyor. öte yandan Android Ice Cream Sandwich’in, yani Android 4.0’ın, ilk olarak Google’ın Nexus Prime adlı akıllı telefonuyla kullanıcıların huzuruna çıkması bekleniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here