Ana sayfa Donanım Yeni Acer Iconia Tab 7 ses özelliği ile dikkat çekmekte

Yeni Acer Iconia Tab 7 ses özelliği ile dikkat çekmekte

0

Acer bugün New York City’deki “Bir Dokunuş Daha Bağlı” lansmanında Acer Iconia Tab 7‘yi tanıttı. Ses fonksiyonelliği ve 3G bağlantısı ile donatılan Acer Iconia Tab 7 en çok kullanılan iki mobil iletişim cihazının (telefon ve tablet) çok portatif, şık bir tasarımla ve canlı 7 inç bir ekranla bir araya getirilmesiyle yaratıldı.  Kullanıcılar internette gezinme, iletişimde kalma, haberleri, etkinlikleri ve sosyal ağları takip etmenin yanı sıra sesli aramalardan faydalanmak için de 3G’yi kullanabilirler. Acer Iconia Tab 7 inceliği ile şık bir görünüme ve anotlanmış gümüş tasarımı ile temiz ve sade bir dokunma hissine sahiptir. 0.89 cm kalınlığındaki gövdesi, 11.6 cm genişliği ve 298″ gr ağırlığı ile Acer Iconia Tab 7’yi telefon görüşmeleri ve internette gezinmek için tek elde kullanmak son derece rahattır ve bunun yanısıra metinleri okumak ve video izlemek için de yeterince büyüktür.

 

  

Yeni Acer Iconia Tab 7 ses özelliği ile dikkat çekmekte

 

 

İki ekran boyutuyla temin edilebilen bu cihaz, IPS teknolojili 7 inç ekranıyla geniş görüntüleme açılarından keskin, gerçek gibi renkler için 1280×800 HD” çözünürlüğe kadar üstün kaliteli  görseller sunar. Ayrıca, güçlü dört çekirdekli işlemcisi sayesinde kullanıcılar Acer Iconia Tab 7‘leri ile çok daha fazlasını yapabilirler. Android 4.4 (Kit Kat)” işletim sistemine sahip olan Acer Iconia Tab 7″nin iki kamerası kullanıcıların en önemli anlarını yakalamalarını sağlar.
  

 

Tüm bu tıklama, çekme ve sıkıştırmalarla ekranlar oldukça kirlenebilir, fakat Acer Iconia Tab 7‘de bu durum meydana gelmez. Parmak izi önleyici bir kaplama” ile donatılmış ve böylece kirli parmak izleri ve lekeler azaltılırken temizlemesi de çok daha kolay bir hale getirilmiştir. Acer Iconia Tab 7 daha fazla içerik taşımak ve kolay paylaşım için ilave depolama sağlayan bir MicroSD™ kart yuvasına da sahiptir.  Kullanıcılar daha fazla depolamadan faydalanmak için AcerCloud™ özelliğini kullanabilir ; video, fotoğraf, müzik ve belgelerini birden çok cihaz arasında sorunsuz bir şekilde paylaşmanın keyifini çıkarabilirler.

 

 

Yeni Acer Iconia Tab 7 ses özelliği ile dikkat çekmekte

  
 

 

Acer Iconia Tab 7 Mayıs ayının sonundan itibaren 149€’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir. Acer Iconia Tab 7 HD Temmuz ayının başından itibaren 179€’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here