Ana sayfa Foto Galeri Yazarların mutlaka sahip olması gereken 7 Chrome eklentisi

Yazarların mutlaka sahip olması gereken 7 Chrome eklentisi

0

1- Grammarly

Grammarly özellikle İngilizce metin yazarlarına büyük kolaylık sağlıyor. Her türlü yazım hatasını veya anlam belirsizliklerini tespit edip size gösteriyor.

 

2- OneTab

Yazınız için araştırma yapıyorsanız ve birçok sekme açmanız gerekiyorsa, sizi bu yoğunluk ve sistemin ağırlaşmasından kurtaran OneTab eklentisi, tüm sekmeleri tek sekme altında listelemenize yarıyor.

 

3- Speak It

Yazınızda anlam hataları, yazım yanlışları olduğunu düşünüyorsanız, sorunu okuyarak bulmaya çalışmaktansa, yazınızı Speak It eklentisine okutarak anlam kaymalarını tespit edebilirsiniz.

 

4- Evernote Web Clipper

Evernote Web Clipper eklentisi sayesinde araştırma yaptığınız dökümanları istediğiniz şekle getirip, resim veya çeşitli döküman formatlarında kaydedebilirsiniz. Ayrıca çeşitli işaretlemeler yapıp kaydettiğiniz dökümanları iş arkadaşlarınızla istediğiniz platformdan paylaşıp ortak çalışma alanı oluşturabilirsiniz.

 

5- StayFocusd

StayFocusd ile ayarladığınız tarih ve zaman aralıklarında belirlediğiniz sitelere erişiminiz kısıtlanacak ve bu sayede verimliliğiniz tavan yapacak.

 

6- Google Benzer Sayfalar

Bulduğunuz bir kaynak sayfasındayken Google Benzer Sayfalar butonuna bastığınızda size bu konu hakkında benzer olan sayfa ve dökümanlar önerilecek.

 

7- TickTick – Yapılacaklar ve Görevler Listesi

TickTick eklentisi ile yapacaklarınızı, görevlerinizi ve bunların zamanlarını kaydedip sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here