Yaza damgasını vuracak olan mobil oyunlar

Tatil zamanlarınızı veya boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz mobil uygulama oyunları sıraladık.

Angry Birds POP

İşte yepyeni bir Angry Birds deneyimi, öncekilerden farklı ve çok daha renkli bir yapım. Modası artık geçmeye başlayan Angry Birds oynanış tarzını, popüler oyun Candy Crush Saga ve Öne Çıkanlar sayfalarımızda bahsettiğimiz BBTAN oyununun karakteristikleri ile birleştiriyor Angry Birds POP. Çok da iyi yapıyor. Artık sinirli kuşları sapanlarla minik toplara isabet ettirmeniz, her şeyi patlatmanız gerek. Biraz zorlu olduğunun altını çizelim. Siz yine de moral bozmayın. Keyifli. 

Platform: iOS, Android

Ücretsiz


Minimal Maze

Akıl oyunlarına aşina mobil oyuncular için trend ondan yana! Minimal Maze, klasik bir labirent oyunu için ulaşılabilen ilginç evrimlerden biri adeta. Türk oyun geliştiricisi Alper İskender tarafından yayınlanan yapımda bulmacayı çözerken zaman zaman zorlanıyor, sanırım yapamıyorum diyebiliyorsunuz. İnancınızı yitirmeyin, kısa bir alışma sürecinin ardından labirent dinlemeyeceksiniz. İyi oyunlar. 

Platform: iOS, Android

2.69 TL


Bushido Bear

Elinde kılıçla etrafına kesikler atan yeni kahramanımız Bushido Bear. Önüne ne gelirse gelsin kesip biçmesi, puanları toplayıp kendi yeteneklerini de artırması gerekiyor. Grafikleri ve renkli temasıyla iddialı. Türkiye’de son dönemin en fazla ilgi gören yapımları arasında yer alıyor ve devamı önümüzdeki süreçte de devam edecek. Trendi takip etmek isteyenlere duyurulur…

Platform: iOS, Android

Ücretsiz

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam