Ana sayfa Donanım Yaz, kaydet! Dark i-Pen

Yaz, kaydet! Dark i-Pen

0

Dilediğiniz sayfaya dilediğiniz gibi el yazısıyla yazıp çizin. dark i-pen sıradışı bir şekilde yazdıklarınızı dijital ortama aktaracaktır!


Dark i-Pen

Sıra dışı ürünleriyle sektörde ilgi çeken firmalardan biri olan Dark, yeni ürünü i-Pen ile ilgimizi bir kere daha çekmeyi başardı. i-Pen, temelde dijital bir kalem. Ajandasıyla birlikte satılıyor. Kullanıcıya sunduğu çözümler ise şaşırtıcı. Kutusundan çıkardığınızda kalem ve dijital bir gösterge ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu göstergeyi bir sayfaya veya yazı yazılacak alana tutturduktan sonra dijital kalemi ile ilgili sayfaya yazı yazmaya başlıyorsunuz. El yazınız ile oluşturduğunuz sayfa eğer dolduysa hiç dert etmeyin, zira dijital gösterge üzerinden bir tuşa basarak bir sonraki sayfaya geçtiğinizi göstergeye söyleyebiliyorsunuz. Bu sayede gösterge, belleğinde yeni bir sayfa açılacağı bilgisini alıp yeni girilen verileri bir sonraki sayfaya aktaracak şekilde kaydetmeye başlıyor.
 
Dark i-Pen
Yukarıda anlattığımız şekilde 3-4 sayfalık bir yazıyı el yazınız ile bir sayfaya aktardınız diyelim. Buraya kadar anlattığımız kısım sadece yazı yazmaktan ibaret. Bunu hemen her kalem ile gerçekleştirebilirsiniz. Dark i-Pen”in marifetleri buradan sonra başlıyor. Yazınız bittikten sonra sayfanın başına tutturduğunuz dijital göstergeyi kutudan çıkan USB kablo aracılığıyla bilgisayara bağlıyorsunuz ve el yazınızı dijital ortama aktarabiliyorsunuz. üstelik Dark i-Pen yazılımı üzerinden, elde ettiğiniz el yazınızı çeşitli format ayarları eşliğinde Word gibi bir metin belgesine metin tabanlı olarak aktarabiliyorsunuz! İşte bu özellikleri sayesinde Dark i-Pen, ilgimizi ve beğenimizi kazanmayı başaran türden bir ürün.

 

Türkçe dil desteği sayesinde ğ, ş, ı, ö, ç, ü gibi karakterleri de tanımlayabilen Dark i-Pen, ayrıca 59 Euro değerindeki My Script Notes 3.0 yazılımını da hediye olarak kullanıcılarına sunuyor. Dark i-Pen sadece yazı yazma amaçlı kullanılmak zorunda değil. Vektörel çizimlerinizi de dijital ortama aktarabilen ve Adobe Illustrator ile uyumlu çalışabilen Dark i-Pen, bu sayede grafik tasarımcılara da hitap eden bir ürün. Tek seferde 100 sayfaya kadar destek veren Dark i-Pen, tam dolu şarjda 8 saate yakın bir kullanım vadediyor. Cihazın kompakt boyutlara sahip olması ise bir diğer avantaj. Bu sayede ürünü dilediğiniz yerde yanınızda taşıyabiliyorsunuz.
 

Kullanımının pratik olması, Dark i-Pen için önemli bir avantaj. Zira kendisi halihazırda sıradışı bir işlevselliğe sahip bir ürün ve bu da kullanıcıların kafasında soru işaretine yol açabilir. Fakat Dark i-Pen”in pratik kullanım deneyimi sunması burada ürünü ön plana çıkarmayı başarıyor. Bu sayede özellikle bir iki alıştırmadan sonra Dark i-Pen ile el yazısı üzerinden dijital ortama içerik aktarabilmek çok daha pratik hale geliyor. Genel çerçeveden baktığımızda da Dark i-Pen”i grafik tasarımcıların da çok beğeneceğini düşünüyoruz. Şu haliyle vektörel çizimlere destek vermesi, Dark i-Pen”in ne kadar her bir koldan kullanıcıya kolaylık sağlama niyetinde olduğunu da göstermiş oluyor.


Fiyat:
320 TL
Genel Puan:88
Kullanım: 4
Tasarım: 4
Performans: 4

Artıları:
• Sıradışı işlevsellik
• Pratik kullanım

Eksileri:
• Materyal kalitesi

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here