Ana sayfa Haber Yaz geliyor. Hazırlanın!

Yaz geliyor. Hazırlanın!

0

Zinde kalmak için Philips ALU’dan taze fikirler
 

Yaz aylarını sağlıklı ve zinde karşılamak için Philips ALU  taze fikirler sunuyor.

Philips, dünyaca ünlü detox gurusu Jason Vale”in de tercih ettiği ALU ile bu yaza herkesi sağlıklı ve zinde karşılamaya davet ediyor.

Sağlığına önem veren, yaza sağlıklı bir şekilde hazırlanmak isteyenler Philips ALU ile yapılan tarifleri uygulayarak en doğal ve sağlıklı meyve suyu karışımlarını elde edebilir. Philips tarafından geliştirilen, sebze ve meyvelerin sularını piyasadaki benzerlerine göre yüzde 70 oranında daha fazla çıkarabilen katı meyve sıkacağı ALU, kullananları çekirdek çıkarma ya da soyma gibi zahmetlerden kurtarıyor, büyük posa kabı sayesinde temizlemeye gerek kalmadan tek seferde daha çok meyve sıkılmasına imkan veriyor.
 

 
Yaz hazırlıklı girmek isteyenler için zinde fikirler ileriki sayfalarda
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

 

Doping etkisi için: Sporcu İksiri

Dünyadaki en iyi karbonhidrat formları meyve ve sebzelerde bulunuyor. Doping etkisi yaratan Sporcu İksiri”nin spor karşılaşmalarından bir saat önce ve bir kez de karşılaşmadan sonra içilmesi öneriliyor. 

2 elma, 1 kereviz sapı, 1 muz, 3 çekirdeksiz hurma, ½ çay kaşığı bal ile bu iksiri yaratmak mümkün. Sporcu İksiri”ni hazırlamak için; elmaların ve kerevizin suyunu Philips ALU Katı Meyve Sıkacağı”nda çıkardıktan sonra, diğer tüm malzemelerle blender”da yumuşak bir görünüm elde edene kadar karıştırmak yeterli.

 

 

 

Stresten ‘Yeşil Cennet’ ile kurtulun

Yorucu geçen bir iş gününün ardından rahatlamak isteyenler için bire bir olan Yeşil Cennet, vücudun savunma mekanizmasını hedef alan hastalıklardan kurtulmak için taptaze bir fikir.

5 sap kereviz ve 400 gr beyaz üzümün suyunu Philips ALU sıkmanız yeterli oluyor.

 

 

 

Her şey için Aşk; aşk için Love Tonic

Kaliteli bir hayatın, sağlıklı bir ikili ilişkiden geçtiği birçok uzman tarafından zaten söyleniyor.  Philips’in, aşk hayatınızı daha sağlıklı hale getirmek için bir önerisi var: Love Tonic…

Yarım ananas, 1 elma, 1 büyük avuç dolusu çilek, böğürtlen, yaban mersini ve buz ALU’dan geçirerek blanderda karıştırın. Artık Love Tonic’iniz hazır.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here