Ana sayfa İnternet Yayıncılık ve Medya Fuarı NAB, Las Vegas”ta

Yayıncılık ve Medya Fuarı NAB, Las Vegas”ta

0
80 yılı aşkın süredir dünyanın en geniş içeriğine sahip yayıncılık ve medya fuarı olma özelliğini koruyan NAB (www.nabshow.com) bu yıl, tam anlamıyla bir şova dönüşerek 09 – 14 Nisan 2011 tarihlerinde Las Vegas Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Radyo, televizyon ve uydu teknolojilerinin buluşmasını ve her yıl 85,000″den fazla medya uzmanının bir araya gelmesini sağlayan etkinlik, Amerikan Ticaret Bakanlığı tarafınca resmen onaylı bir fuar olması nedeniyle de ayrı bir prestije sahip.

Fuarın bu yıl, Türkiye için ayrı bir önemi var. Amerikan Ticaret Müsteşarlığı Türkiye tarafınca ve TelevizyonYayıncıları Derneği”nden Yalçın Birol”un katkıları ile bu yıl Türkiye”den resmi bir delegasyon da fuara katılarak, pek çok ayrıcalıklı toplantı ve seminerlere eşlik edebilecekler.
 

Televizyon/video çekimi-yayını, ses kaydı-yayını, film ve dijital sinema, içerik, gösteri ve dijital sistemler, internet üzerinden yayın, veri depolanması, telekomun medyada kullanımı, sahne sanatları, canlı gösteri teknolojileri, spor faaliyetleri görüntü teknolojileri, toplumsal medya, dijital güvenlik sistemlerini ve konu ile ilgili en gelişmiş diğer teknolojileri bünyesinde bulunduran fuara bu sene de tüm dünya ülkelerinden oldukça yoğun bir katılım bekleniyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here