Ana sayfa Oyun Yarış başlıyor

Yarış başlıyor

0

Yeni kask kamerası, gece sürüşleri ve autolog rekabetleri ile sürücü koltuğunun heyecanını yaşayacaksınız

Electronic Arts Inc. bugün başarılı Need for Speed yarış simülasyonu serisinin yeni oyunu SHIFT 2 UNLEASHED”i Türkiye için satışa sunulduğunu duyurdu. SHIFT 2 UNLEASHED yeni çizim motoru ve grafikleri, yenilikçi kask kamerası, gece yarışları ve gerçekçi pist ve araba aşınmaları ile gerçek sürüş deneyimini yepyeni bir seviyeye taşıyor.

Oyun daha şimdiden eleştirmenler tarafından büyük övgüler alırken, PlayStation: The Official Magazine ve Official Xbox Magazine dergileri oyuna on üzerinden dokuz verdiler. Official Xbox Magazine SHIFT 2 UNLEASHED için “gerçek bir yarış oyunu” ifadesini kullanırken, Game Informer ise “SHIFT 2 serinin gerçek yarış simülasyonu olduğunu kanıtlıyor” diye yorumluyor.

SHIFT 2 UNLEASHED ile amaçlarının, oyuna ihtiyacı olan enerjiyi kazandırıp serinin yarış simülasyonu türünde liderliğini perçinlemesini sağlamak olduğunu belirten SHIFT 2 UNLEASHES Baş Yapımcısı Marcus Nilsson, “Need for Speed takımı sürücüleriyle birlikte çalışarak gerçek yarışlarda olan biteni oyuna aktarıp oyunu geliştirirken, bir yandan da yarış deneyiminin özüne yenilikler getirmeye çalıştık. Kask kamerası gibi yeni özellikler, gerçek yarışlarla oyundeneyimi arasındaki çizgiyi iyice bulanıklaştırıyor” diye konuştu.

 

 

özel olarak, yeni duyurulan Pagani Huayra”yı da içeren oyunda oyuncular yarış gününün tüm şiddetini, enerjisini ve heyecanını hissedecekler. SHIFT 2 UNLEASHED ayrıca Need for Speed Hot Pursuit ile tanıtılan rekabet yaratıcı Autolog teknolojisini de geliştiriyor ve bire bir yarışlarda ve oyuncu istatistiğine bağlı eşleşmelerde arkadaşları ve rakipleri birbirine bağlayarak oyuna yepyeni bir derinlik kazandırıyor.
 

SHIFT 2 UNLEASHED Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için bugünden itibaren Avrupa”da satışta olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here