Ana sayfa Donanım Yaratıcılık Parmaklarınızın Ucunda

Yaratıcılık Parmaklarınızın Ucunda

0

Yeni Nesil PIXMA şık ve çarpıcı tasarımlarıyla dikkat çekiyor

Canon”un yeni serisi, tasarım ve fonksiyonelliği yeni bir seviyeye taşırken PIXMA markasının lider teknolojik özelliklerini de koruyor. Yeni “Akıllı Dokunmatik Sistemi”, Full HD Film Baskı özelliği ve Easy-PhotoPrint EX yazılımıyla doğrudan Flickr erişimi sağlayan modeller, şık ve çarpıcı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.
Serinin en iyileri olan yeni PIXMA MG8150 ve PIXMA MG6150 kullanım kolaylığını ve benzersiz tasarımı buluşturuyor. Açıldığında TFT ekranı anında aydınlanan modeller, Canon”un yeni kullanışlı Akıllı Dokunmatik Sistemi, basit ve aşamalı bir ara yüz sağlayan geniş, merkezi ve aydınlatmalı bir kontrol paneli üzerinden çalışıyor.

Canon”un çığır açan yeni Full HD Film Baskı özelliğine sahip olan modeller, bu üstün özellikli yazılım sayesinde kullanıcılara, Canon Dijital Fotoğraf Makineleri ile çekilen HD videolarından veya Canon”un Dijital SLR serisiyle çekilen Full HD videolarından diledikleri anları bastırabilme fırsatı sunuyor. Film Kare Geliştirme özelliği ise resimden önce ve sonra kareleri analiz ederek görüntü bozukluklarını ortadan kaldırıyor ve yüksek kaliteye sahip görüntüler elde edilmesini sağlıyor.

 

 

Canon”un kullanımı kolay Easy-PhotoPrint EX yazılımı da tüm seride standart olarak bulunuyor. Bu yazılım, kullanıcıların favori resimleriyle daha yaratıcı olmasını sağlarken, kendi resim koleksiyonlarından fotoğraflar, takvimler ve albümler basmalarına da imkan tanıyor. öte yandan popüler fotoğraf paylaşım sitesi Flickr”a yazılım içi erişim sayesinde diledikleri gibi fotoğraf seçebilme ve bastırabilmenin yanı sıra bunları herkesin görmesini sağlıyor.
Göz alıcı stili, basit kullanımı ve yenilikçi özelliklerinin yanı sıra yeni PIXMA serisi, entegre kablosuz bağlantı özelliği sayesinde kullanıcılara esneklik de garanti ediyor. Tecrübesiz kullanıcılara yönelik PIXMA MP495 de dahil olmak üzere belirli modellerde mevcut olan kablosuz baskı özelliği sayesinde kullanıcılar, kabloların karmaşıklığından kurtuluyor.

Kullanıcıların konforu düşünülerek geliştirilen tasarımıyla çığır açan bu yeni serinin temeli aslında sadeliğe ve basitliğe dayanıyor. Hızlı işlem özelliğiyle basit ve doğrudan fonksiyonellik sağlanarak, sık kullanılan özelliklere erişmek için yapılması gereken işlemlerin sayısı düşüyor. Böylece cihazı başlattıktan baskı zamanına kadar olan süre önemli ölçüde azaltılmış oluyor ve kullanıcılar, bir hafıza kartındaki fotoğrafı sadece iki adımda bastırmanın keyfine varıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here