Ana sayfa Haber Yaratıcı fikrinle gel bilgisayarı kap!

Yaratıcı fikrinle gel bilgisayarı kap!

0

Hayal gücünü kullan Asus’tan dizüstü kazan

Her zaman farklı ve yaratıcı notebook tasarımlarını kullanıcıyla buluşturan ASUS, bu kez kullanıcıları yepyeni ve farklı dizüstü bilgisayarlar tasarlamaya davet ediyor. ASUS ve Mersa işbirliği ile ürün tasarımı ve grafik olmak üzere 2 ayrı kategoride hazırlanan yarışma, sadece üniversite öğrencilerinin katılımına açık olacak ve 31 Aralık 2009 günü son bulacak. Yarışmaya katılan tasarımlar jüri tarafından belirlenecek olan kriterlere uygun olarak değerlendirilecek ve sonuçlar 7 Ocak 2010 günü www.sinirsizhayalgucu.com sitesinden duyurulacak.


 

Tasarım Aleminin Taze Dehalarına ASUS UL Serisi Notebook
Yarışmanın tasarım bölümü, daha fonksiyonel, daha mobil, daha farklı dizüstü bilgisayar tasarlamaya dayanıyor. Alışılmış kalıpların dışında ve dizüstü dünyasında çığır açacak fikirle tasarlanacak dizüstü bilgisayarlar bu bölümün yarışmacıları olacak. En yaratıcı tasarımın sahibi, büyük ödül olarak  UL Serisi bir Asus notebook kazanacak.

 

 

Renk ve Grafiklerle Oynamayı Sevenlere ASUS EeePC
Yarışmanın grafik bölümü ise bilgisayar kapağı tasarlamaya dayanıyor. Akla gelen herşeyi kullanmanın sahp olduğu kategoride önemli olan, dizüstü bilgisayarın kapağı, bildiğimiz ve alıştığımız dizüstü bilgisayar kapaklarından daha farklı olması. Sınırsız hayal gücünü kullanıp bu bölümü kazanan genç tasarımcının büyük ödülü ise ASUS EeePC Seashell olacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here