Yapımcı Perfect World, Moba oyunları Gigantic'i kapatıyor!

Bazı oyunlar gerçekten hızlı bir şekilde kapatılıyor, bunlardan birisi ise Gigantic oldu.

2017 senesinin yazında PC ve Xbox platformları için satışa sunulan Gigantic, bir nevi sınıf bazlı oynanış ile moba türünü birleştiriyor ve oyunculara harika zamanlar yaşatıyordu. Yapımcı Perfect World, toplumun verdiği geri dönüşe ve oyuncu kitlesinin sürekli aktif olmasına teşekkür etti, fakat bu Gigantic'in devam ettirmek için yeterli olmadığını açıkladı.

Bazı oyunlar gerçekten hızlı bir şekilde kapatılıyor, bunlardan birisi ise Gigantic oldu

Oynaması bedava ve moba kısmında, LoL veya Dota kadar olmasa da, popüler olan Gigantic, 31 Temmuz'da tamamen sunucularını kapatacak. "Gigantic'in sonunu getirmek gerçekten zor bir seçim." diye belirten Perfect World, oyunun kapatılması ile alakalı birkaç neden saydı. Bunlardan biri, daha önce yaşanan oyun hatalarının çözümlenmesi için büyük bir çaba harcanması olduğu, diğeri ise Gigantic'in düzgün bir kâr elde edemediği oldu. Yine de oyuncularını üzmek istemeyen Perfect World, halen Gigantic için güncellemeler çıkarmaya devam ediyor. Söz verdikleri büyük güncellemelerden birisi ise Haziran ayının ortalarında yayınlanacak.

Gigantic'i halen oynamana şansınız bulunuyor, eğer denemek isterseniz Steam sayfasına buradanulaşabilir ve ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

 

Etiketler: gigantic moba-oyunlari pc steam perfect-world
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam