Ana sayfa Haber Yapay zekayla zenginleştirilmiş LG V30+α, MWC 2018″de ortaya çıkacak!

Yapay zekayla zenginleştirilmiş LG V30+α, MWC 2018″de ortaya çıkacak!

0

LG V30 (solda) ve LG G6

Uzun zamandır çıkardığı akıllı telefonlarla pek fazla kullanıcıyı etkilemeyi başaramayan ve bu departmanda zarar eden LG Electronics, lider yöneticilerinin değişmesiyle birlikte yeni pazarlama stratejilerini de benimsedi. Bu yeni stratejisini CES 2018’de açıklayan firma, buna yönelik ilk ürününü MWC 2018’de ortaya koyacak.

Yeni çizilen yola göre, LG sadece gerektiğinde yeni akıllı telefon çıkaracak, yani başka firmalar çıkarıyor diye modeller piyasaya sürmeyecek. Buna bağlı olarak, elinde var olan üst seviye akıllı telefonları iyileştirerek yeniden pazarlayacak olan firma, buna yönelik ilk ürününü LG V30+α olarak tanıtacak. Modelin adı matematik formülü gibi görünse de cihaz aslında Google Assistant destekli komutlara sahip olan bir LG V30 olacak. 

LG ve Google’ın yapay zeka alanında gittiği ortaklıktan çıkacak ilk ürün, bahsedilene göre diğer akıllı telefonlarda sunulmayan bazı Google Assistant desteklemeleriyle gelecek. Google’ın kendi akıllı telefonları Pixel 2 serisinin de son derece derin bir asistan entegrasyonu olduğunu hesaba katarsak bu ortaklığın ürünü V30+α’da ne gibi değişiklikler olacak merakla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here