Ana sayfa İnternet Yandex.Navigasyon indirilmeye hazır!

Yandex.Navigasyon indirilmeye hazır!

0

Türkiye”nin ilk ücretsiz navigasyon uygulaması Yandex.Navigasyon indirilmeye hazır!

Eylül ayı başında müjdelenen Yandex.Navigasyon bugün kullanıma sunuldu. iOS ve Android tabanlı akıllı telefonlar ve tabletlerde kullanılabilen ücretsiz uygulama; gerçek zamanlı trafik bilgisi sunuyor, trafik yoğunluğuna göre en hızlı alternatif rotaları öneriyor, sesli yol tarifi yapıyor ve “Nöbetçi eczane…” gibi sesli komutlardan da anlıyor.
 

Yandex”in kitle kaynaklı ve gerçek zamanlı trafik bilgisi içeren popüler uygulaması Yandex.Haritalar”ı temel alan ve şirketin harita servisleri konusundaki tecrübesinin son ürünü olan Yandex.Navigasyon, bugün kullanıma sunuldu.

özellikle sürücülerin günlük ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan ve Türkiye”deki tüm şehirlerin ve yolların güncel vektörel haritalarını içeren uygulamanın öne çıkan özellikleri arasında son derece kullanıcı dostu arayüzünün yanı sıra; sesli yol tarifi özelliği, kitle kaynaklı ve gerçek zamanlı trafik bilgisi sunması, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en hızlı alternatif rotaları önerebilmesi ve ücretsiz oluşu bulunuyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here