Ana sayfa Donanım Yandex.Haritalar, iOS 7 için yenilendi

Yandex.Haritalar, iOS 7 için yenilendi

1

Hayatı kolaylaştıran servisleriyle beğeni toplayan Yandex, her gün milyonlarca kez kullanılan Yandex.Haritalar uygulamasını, Apple“ın iOS 7 platformu için güncelleyerek yayına aldı. Yeni tasarımıyla AppStore“da kullanıcıların beğenisine sunulan Yandex.Haritalar, dünyanın birçok şehrinin düzenli olarak güncellenen detaylı haritalarını, şehrinizdeki kurumlarla ilgili adres ve iletişim bilgilerini ve trafik yoğunluğuna göre en hızlı rotaları oluşturma gibi seçenekleri de beraberinde getiriyor.

 

Yandex.Haritalar, iOS 7 için yenilendi

 

 

Uydu görüntülerine ve sokak panoramalarına kolayca ulaşabileceğiniz Yandex.Haritalar uygulaması, adres arama ve kurum rehberi gibi kullanıcıların ihtiyaçlarına anında karşılık verecek içeriklere de sahip. Bilmediğiniz adresleri, kafeleri, eczaneleri, bankamatikleri, benzin istasyonlarını bulma imkanı veren servis, yürürken veya araba kullanırken haritalarda arama yapabilmek için sesli arama özelliği de sunuyor. İstanbul ve Ankara için metro ve tramvay, Bursa için tramvay ve İstanbul için boğazın altından geçen Marmaray”ın da eklendiği Yandex.Haritalar, AppStore“da yerini aldı.

 

1 YORUM

  1. […] Bundan 10 sene önce tatile çıkarken kullandığımız yol haritalarından artık eser yok. Katlanmasından tutunda hangi yolda olduğunuzu harita üzerinde nereye gittiğinizi bilmeden yol almak bunlar artık eskide kaldı… Günümüz teknolojisinde bu gibi sorunlara yer yok telefonlarımız, tabletlerimiz hatta araçlarımızın içerisinde yer alan GPS alıcıları sayesinde. Harita üzerinde tam olarak hangi noktada olduğumuzu, nereye gideceğimizi, ne zaman varacağımızı, ortalama hızımızı, alternatif yollar gibi bizlere bir sürü bilgiyi saniyeler içerisinde sağlıyorlar. Şimdi gelelim iOS ve Android cihazlarımıza yaz tatiline çıkmadan önce hangi GPS uygulamasını yüklemeliyiz? Yanıtımız Yandex Haritalar… […]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here