Ana sayfa İnternet Yandex.Browser artık bizimle

Yandex.Browser artık bizimle

0

Yandex, Türkiye’deki internet kullanıcıları için geliştirdiği internet tarayıcısı Yandex.Browser’ı hizmete sundu

Yeni tarayıcı, dün akşam The Game”de, Türkiye internet sektörünün tanınmış ismi M. Serdar Kuzuloğlu”nun moderatörlüğünde gerçekleştirilen lansman etkinliğinde tanıtıldı.
 

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Yandex.Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, “Kısa bir süre içerisinde Türkiye internet dünyasına birçok yenilik getiren Yandex, bugün bir ilke daha imza atıyor. Türkiye”deki kullanıcılara, onlara özel olarak yerelleştirilmiş, tüm tarayıcıların en sevilen özelliklerini bir araya getiren bir internet tarayıcısı sunuyor. Yandex”in uzun yıllara dayanan tecrübesi ışığında ortaya çıkmış, hızlı, rahat ve güvenli bir internet deneyimi sağlayan Yandex.Browser”i çok seveceğinizi düşünüyorum” dedi.

Yandex.Türkiye ürün Müdürü Erhan Erdoğan, konuyla ilgili olarak: “İnternet kullanıcıları olarak son yıllarda hızlı internet bağlantılarına alışmış olmamıza rağmen, bağlantının yavaş olduğu durumlar hayatımızdan çıkmış değil. Yandex”in yeni tarayıcısına eklediği özel Turbo modu, içeriğini %75″e varan oranlarda sıkıştırdığı sayfaları 4 kata kadar daha hızlı açabiliyor. Bu özellikle kotalı internet bağlantıları için önemli tasarruf sağlıyor” dedi.
 

Bağlantı hızı 128 Kbps”nin altına düştüğünde otomatik olarak devreye giren ve 512 Kbps üzerine çıktığında kendini kapatan Turbo modu, kullanıcının isteğine göre herhangi bir zaman da açılıp kapatılabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here