Ana sayfa İnternet Yandex.Browser 1.5 sürümü çıktı

Yandex.Browser 1.5 sürümü çıktı

0

Tarayıcı, yeni özellikleriyle artık daha da kullanışlı

Yandex, 2013 yılına yeni internet tarayıcısı Yandex.Browser”in 1.5 sürümüyle merhaba diyor. Bir takım güncelleme ve geliştirmelerin yanı sıra, Yandex.Browser 1.5 sürümü, 3 adet yeni özelliğiyle dikkat çekiyor:


Tablo”ya daha fazla site ekleyin

Adres çubuğuna tıklandığında açılan ve Tablo adı verilen bağlantılar çubuğuna bundan böyle istenilen sayıda (8″den fazla veya 8″den az) bağlantı eklenebiliyor.
 

Sitelere kolayca ulaşabilirsiniz
Yandex.Browser”ın yeni sürümü, adresi tam olarak hatırlanamayan web sitelerinin adını adres satırına yazmaya başlayınca ipuçları gösteriyor. Söz konusu siteye geçiş yapmak için, ipucunu aldıktan sonra “enter” tuşuna basmak gerekiyor. örneğin, Ekşisözlük”e gitmek için “ekş” veya “eks” yazıp “enter”e basar yeterli.

“çabuk Linkler” ile istediğiniz sayfaya daha hızlı gidebilirsiniz

Yandex”in tarayıcısının ilginç bir diğer yeni özelliği ise, listesi günden güne uzayan popüler alışveriş siteleri, havayolu şirketleri, bankalar, mobil operatörler ve diğer şirketlerin web sitelerinde gezinmeyi kolaylaştıracak olan “çabuk Linkler” fonksiyonu. çabuk Linkler, geçiş yapılan sitenin en popüler sayfalarına yönlendiren kısa yol bağlantıları şeklinde, adres satırının sağ tarafında görünerek, kullanıcılara navigasyonda kolaylık ve hız sağlayacak.
 

Yandex.Browser, 1.5 sürümüyle yeni yazılım motoruna ve Chromium”un 22. sürümüne geçti. Tarayıcının Windows ve Mac OS sürümleri browser.yandex.com.tr adresinden indirilebilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here