Ana sayfa Donanım Yamaha ile iPod”unuzun tadını çıkarın

Yamaha ile iPod”unuzun tadını çıkarın

0

Müzik kalitesinin keyfini yaşayın

Müzik birçoğumuzun hayatının ayrılmaz bir parçası. Dinlediğiniz müzik kadar onu dinlediğiniz sistem de kendinizi ifade etme biçimlerinden biri. Yamaha”nın Mikro- Bileşenler sistemleri serisi size iPod cihazınızın tadını çıkarma olanağı sunuyor. Serinin yeni ürünü MCR-040 10 farklı renk seçeneği sayesinde modayı yakından takip etmenizi mümkün kılmakla kalmıyor aynı zamanda fantastik ses kalitesi ile doyurucu bir müzik keyfi yaşatıyor.
MCR-040 küçük fakat dizaynı ile son derece güçlü bir etkiye sahip. Cihazın üstüne entegre edilmiş iPod dock sayesinde iPod”unuzu direkt olarak cihaza yerleştirip müzik dinleyebilir ve şarj edebilirsiniz. MCR-040 gibi mikro bir ürünün kaliteli müzik keyfi yaşatamayacağını düşünüyorsanız size bu ürünün VCCS ve Advanced YST- Teknolojisine sahip olduğunu hatırlatalım.

VCCS (Vibration Control Cabinet Structure) sayesinde şaşırtıcı bir şekilde müziği titreşimsiz olarak dinleyebilirsiniz. Advanced YST Teknolojisi (Yamaha Active Servo Technology) MCR-040 gibi küçük ebatlarda hoparlörü olan sistemlerde hoparlörü destekleyerek güçlü çıkış sinyalleri elde edilmesini bu sayede yüksek verimli ve tam tanımlanmış bir bas sesi duymanızı sağlar ve sanki müziği daha büyük bir hoparlör sisteminden geliyormuş gibi dinlersiniz.

iPod”unuzla aynı renk satın alabileceğiniz bu mikro sistem aynı zamanda USB cihazlarında MP3 veya WMA verilerinin doğrudan çalınmaları için USB portu, CD Player,FM Radio ve DBA+Radio olanakları ile müzikle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza aynı sistem üzerinden cevap veriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here