Ana sayfa Haber Yakuza 6 için yeni bir fragman yayımlandı!

Yakuza 6 için yeni bir fragman yayımlandı!

0

Uzun süredir devam eden Yakuza serisinin son oyunlarından Yakuza 6, her zamanki olduğu gibi Japonya’ya ait kültür ve manzaralar ile dolu. özellikle büyük yaştan oyuncu kitlesine sahip oyunun, beklendiği üzere oynanışı ve konuları da genelde büyükleri ilgilendirecek ögelere sahip oluyor. Peki, konusu yaşlı kişilere adanmış ise, mini-oyunlar nasıl olur? Bunun cevabını ise Sega, yayınladıkları fragman ile çok güzel bir şekilde bizlere sunuyor.

Maço adam arada sırada dinlenmesini bilmeli

Yakuza serisi, daha önce de bu tür mini oyunlarla donatılmıştı, fakat bu sayı Yakuza 6’da bir hayli fazla. Balık tutmak, beyzbol maçında bulunmak, arcade salonlarını gezmek, kız arkadaşlar ile yemeğe çıkmak, dart oynamak ve çocuk bakıcılığı yapmak sadece bunlardan birkaçı. Daha fazlasını ise Sega’nın yayınladığı fragmanda görebilirsiniz.

Sega, sadece Yakuza 6 değil, aynı zamanda yeni bir Fist of the North Star oyunu üzerinde çalışıyor. Eski günleri oyunculara yaşatmak için Yakuza Kiwami adlı remastered projesi üstünde de çalışanlar bulunuyor. Kısacası Sega şu sıralar yerinde duramıyor ve oyun piyasasında varlığını gösterebiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here