Ana sayfa İnternet Yahoo da Yenileniyor

Yahoo da Yenileniyor

0
Bir zamanlar web dünyasının devi olan Yahoo, zamanla diğer firmaların yenilikçi projelerinin gölgesinde kalarak ikinci plana düştü. Ancak Yahoo hala milyonlarca kullanıcıya ve iyi bir sisteme sahip. Son yeniliğini 2007 yılında yapan Yahoo”da yeniden yenilik rüzgarları esmeye başladı. Yenilenme sürecine başlayan Yahoo”nun gelen özellikleri ve tasarımsal değişiklikleri son derece başarılı doğrusu.
Daha hızlı ve sosyal bir yapıya bürünen Yahoo”da yenilikler Yahoo Mail (Y! Mail) üzerinde yoğunlaşmış. Gmail”e benzeyen yapısı nedeniyle eleştirilen Yahoo, yeni haliyle Google”ı kıskandıracak bir hal alıyor. İşlevsel butonlar ve anlaşılabilir bir arayüze kavuşan Y! Mail, Yahoo Messenger ile anlık iletişime de devam ediyor.

Daha hızlı bir e-posta arayüzüyle karşımıza çıkan Y! Mail”e eklenen gelen kutusu arama çubuğu da işlerimizi kolaylaştıracak cinsten. Facebook, Twitter ve SMS entegrasyonuyla kullanıcıların merkez üssü olmayı hedefleyen Yahoo üzerinden, bu sosyal ağlara içerik yüklemek de mümkün.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here