Ana sayfa Mobil Xperia Z1 ve Z Ultra”ya Android 4.3 Jelly Bean dopingi!

Xperia Z1 ve Z Ultra”ya Android 4.3 Jelly Bean dopingi!

0

Heyecanla beklenen Android 4.4. KitKat güncellemesinden önceki son sürümde Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra“ya özel yeniliklerle Sony, kullanıcılarına mükemmel bir akıllı telefon deneyimi yaşatmaya devam edecek.

 

Sony, Xperia Z1 ve Sony Xperia Z Ultra, Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi ile kullanıcılarına mükemmel bir akıllı telefon deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Google Android”in 4.3 Jelly Bean güncellemesi, pek çok yeni özelliği beraberinde getirirken arayüz grafiklerini de iyileştiriyor. 
 

Xperia  Z1 ve Xperia Z Ultra”ya özel yenilikler

Sony”nin en iyi teknolojilerini Xperia ailesine taşıyan Sony Mobile, Jelly Bean güncelleştirmesi ile Xperia Z Ultra modeline, daha önce Xperia Z1 için yayınladığı “Smart Social Camera” özelliğini getiriyor. Güncelleme ile ayrıca Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra”nın ” mesajlaşma, WALKMAN, MyXperia, Smart Connect, Small apps, Track ID ve Sony Select uygulamalarına güncelleniyor. 
 

Sony Xperia”nın “WALKMAN, Albüm ve Filmler uygulamaları, Sony Entertainment Network-Bulut Servis Entegrasyonu ile bütünleşmiş bir Sony eğlence deneyimi kullanıcılara sunulurken, “Sony Select” uygulaması da alanında tek olan “Xperia Themes” ile kullanıcıların özel bir arayüz deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here