Ana sayfa Mobil Xperia U Türkiye”de satışta!

Xperia U Türkiye”de satışta!

0

Xperia U ile müzik ve eğlence kavramı yeniden şekilleniyor!

Sony”nin mükemmel eğlence içeriğini şık ve kompakt bir tasarımda birleştiren Xperia U, 7 Haziran”da Türkiye”de satışa sunuluyor. İlk kez ve sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve Turkcell’in anlaşmalı olduğu zincir mağazalarda satışa sunulacak olan Xperia U, benzersiz Fizy müzik deneyimini de içinde barındırıyor.
 
Xperia U

Kullancılar, Xperia U”ya entegre olarak gelen Fizy sayesinde, müzik çalarda dinlediği herhangi bir şarkının farklı versiyonlarını ya da şarkıcının diğer tüm şarkılarını Fizy üzerinden aratma ve dinleme imkanına sahip oluyor. Bununla birlikte Haziran sonunda gerçekleşecek TrackID güncellemesiyle kullanıcılar, TrackID uygulaması üzerinden radyoda veya sokakta duyduğu bir müziğin ne olduğunu bulup, fizy”de aratma ve dinleme imkanını elde edecek.

Tavsiye edilen satış fiyatı 799 TL olan Xperia U, ilk kez ve sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve Turkcell’in anlaşmalı olduğu zincir mağazalarda, kampanyaya dahil Turkcell tarifelerine ek olarak 24 ay boyunca ayda 19 TL”den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Siyah ve beyaz olarak 2 renk alternatifiyle satışa sunulan Xperia U”nun; siyah rengi için pembe, beyaz rengi için ise sarı yedek alt kapak yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here