Ana sayfa Mobil Xperia tipo 499 TL’den satışa sunuldu!

Xperia tipo 499 TL’den satışa sunuldu!

0

Sony Xperia akıllı telefon serisinin yeni modeli Xperia tipo Turkcell ayrıcalığıyla tüketicilerle buluşuyor

Minimalist tasarımı, kolaylaştırılmış arayüzü ve uzun pil ömrüyle ilk defa akıllı telefon sahibi olacaklar için mükemmel bir seçim olan Xperiatipo 499TL”den satışa sunuldu.
 

Sony Mobile Communications”ın geliştirdiği Xperia serisinin yeni modeli Xperia tipo, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanım özellikleri ile akıllı telefona yeni geçen kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. Uygun fiyat ve işlevselliğin bir araya geldiği Xperia tipo, entegre fizy uygulamasıyla da kullanıcılara sınırsız müzik keyfi yaşatıyor.
 

Gelecek nesil akıllı cep telefonu anlayışını temsil eden Xperia serisinin yeni modeli Xperia tipo, ilk kez akıllı telefon kullanacak tüketicileri, en kolay şekilde akıllı telefon dünyasıyla tanıştırıyor. En yeni Android işletim sisteminin sunduğu olanakları, uzun pil ömrü ile birleştiren Xperia tipo, kullanıcılarına özel kurulum kılavuzu desteği sağlarken, veri kullanımını tespit eden uygulaması ile de veri yönetimi çözümü sunuyor.
 

Ice Cream Sandwich olarak da bilinen Android 4.0″a sahip yeni Xperia tipo, Türkiye”de beyaz ve siyah renk seçenekleriyle 499 TL”den satışa sunuldu. Turkcell İletişim Merkezleri”nde ve Turkcell”in anlaşmalı olduğu zincir mağazalarda satışa sunulan Xperia tipo ile 3 ay boyunca 250MB internet kullanımı ve sınırsız Facebook deneyimi ücretsiz olarak geliyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here