Ana sayfa Mobil Xperia telefonların hafızası 50 GB’a çıkıyor

Xperia telefonların hafızası 50 GB’a çıkıyor

0

Sony Ericsson Xperia kullanıcıları internetten indirdikleri fotoğraf, müzik ve videoları telefona sığdırma kaygısını artık taşımayacak

Sony Ericsson ve Box.net, Xperia akıllı telefon kullanıcılarına internette 50 GB ücretsiz depolama alanı sunuyor. Kampanyaya 2012 yılsonuna kadar katılan Xperia kullanıcıları depolama hizmetinden ömür boyu ücretsiz yararlanabilecekler.
 

 Sony Ericsson, Box.net işbirliği ile Xperia akıllı telefon kullanıcılarına internetten ücretsiz depolama hizmeti sunuyor. İnternet üzerinden 50 GB depolama ve sınırsız dosya paylaşımı imkanı tanıyan kampanyaya 2012 sonuna kadar katılan Xperia kullanıcıları bu hizmeti ömür boyu ücretsiz kullanabilecekler.

Sony Ericsson Xperia

Sunulan ücretsiz internet depolama hizmeti; Xperia kullanıcılarının telefondaki müzik, resim, video dosyalarıyla diğer belgeleri internete yükleyerek dünyanın neresinde olursa olsun paylaşabilmelerini sağlıyor. Xperia kullanıcıları internete yüklenen bu dosyalara dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ve Box.net uygulamasını destekleyen tüm akıllı televizyonlarla (Smart TV) istediği zaman, istediği yerden ulaşabilecek.
 

Kullanıcıların doğum günlerinden tatillere ve iş seyahatlerine kadar hayatın en önemli anlarını özelleştiren fotoğraf ile videoları internette sonsuza kadar saklamasına ve paylaşmasına izin veren yeni Sony Ericsson internet depolama hizmeti X10″la başlayan Xperia serisi tüm akıllı telefonlarda sunuluyor.
 

Sony Ericsson Xperia kullanıcılarının bu hizmetten ömür boyu ücretsiz yararlanmak için 2012 sonuna kadar Android Market”ten “Box for Android” uygulamasını telefonlarına indirip Box hesabına giriş yapmaları yeterli olacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here