Ana sayfa Mobil Xperia”nın Bond serisi Sony “Xperia ion” tanıtıldı

Xperia”nın Bond serisi Sony “Xperia ion” tanıtıldı

0

James Bond serisinin yeni filmi Skyfall ile lanse edilen Sony Xperia”nın Bond serisi akıllı telefonlarından Xperia ion”un Türkiye tanıtımı için Nişantaşı”nda gösteri gerçekleştirdi

Abdi İpekçi Caddesi”nde beklenmedik bir anda ortaya çıkan James Bond ve Bond kızı karakterlerindeki dansçılar, James Bond filmlerindeki aksiyon sahnelerini aratmayacak bir şova imza attılar. Madonna ve Rihanna gibi pek çok dünya starıyla çalışan kareograf “Nathalie Marrable” tarafından hazırlanan şovda dansçılar, özel kostüm ve James Bond film müzikleri eşliğinde izleyenleri büyüledi.
 

Şovun ardından James Bond hayranları, özel olarak hazırlanan Xperia Ajan Oyunu”nda hız, aksiyon ve heyecan dolu bir yarışmaya katıldı. Her birinde farklı talimatların verildiği odalarda Xperia ion”un yardımıyla görevleri en hızlı şekilde tamamlamaya çalışan yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Yarışma sonunda en hızlı olan yarışmacı günün James Bond”u seçilerek Sony Xperia ion kazanırken, ikinci James Bond filmleri DVD seti, üçüncü ise Skyfall sinema bileti kazandı.

Kendini Bond gibi hissetmek isteyen herkese açık olan Xperia Ajan Oyunu 17 Kasım”dan itibaren üç hafta sonu boyunca İzmir, Bursa ve Ankara illerinde devam edecek.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here