Ana sayfa Haber Xiaominin Black Shark Oyun Telefonu Oyuncuları Tatmin Etmeyebilir

Xiaominin Black Shark Oyun Telefonu Oyuncuları Tatmin Etmeyebilir

0

En büyük Çinli kuruluşlarından bir tanesi olarak kabul edilen Xiaominin Black Shark markası, ilk telefonunu piyasaya sunuyor. Telefonla ilgili en çok yapılan olumlu değerlendirmelerden bir tanesi de; adeta kaya gibi sağlam olması.

Oyuncuların istediği bütün özellikleri kendisinde taşımayı başaran bu cep telefonu, aynı zamanda siyah ve yeşil gibi şık bir karışıma da sahip. Üstelik oyun konsolu gibi kullanılabilme imkanı da mevcut. Oyun kumandası ürünle birlikte verilecek ve yanında da analog bir çubuk ile 2 adet omuz düğmesi bulunacak.

Black Shark Oyun Telefonu Hangi Özelliklere Sahip Olacak ?

Oyuncular arasında heyecan uyandırmayı başaran Black Shark oyun telefonu, 6 GB RAM ve 64 GB depolama modeli ile sunulacak. Dileyenler 8 GB RAM ve 128 GB depolama modelini de kullanabilecek.

 

 

Fiyat olarak 6 GB RAM olan modeller; yaklaşık olarak 439 euro üzerinden satışa sunulacak. 8GB RAM özelliği olanlar ise 549 euro ile satılacak. Bu cep telefonlarında kulaklık jakı yok. Ancak USB-C dongle mevcut.

Bluetooth kumandası; Asphalt 9 gibi oyunlarda işe yararken PubG tarzı oyunlarda bir miktar zorluk yaşatabiliyor. Her gün bir umut ışığı yakan Black Shark oyuncu telefonu, her ne kadar üstün özelliklere sahip olsa bile yine de tatmin edici olmayabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here