Ana sayfa Haber Xiaomi”nin yeni phablet”i ortaya çıkıyor

Xiaomi”nin yeni phablet”i ortaya çıkıyor

0

Yeni çıkacak olan cihazla ilgili “sızıntı” görsel yayımlandığında bunun doğruluğuna ve firma tarafından doğrulanmış olup-olmadığına her zaman dikkat ediyoruz. Bazen bu şekildeki haberler sayfa hiti almak için yapılmakla birlikte çoğunluğu da firmaların PR çalışması olarak yayımlanıyor. Xiaomi‘nin yeni bir phablet cihaz üzerinde çalıştığı bir haftadır gelen haberler arasında. Bununla birlikte, cihaz ile ilgili üçten fazla görsel basın kuruluşlarında yayımlandı. Henüz Xiaomi‘den doğrulama gelmemesi de bu haberle ilgili ihtiyatlı durmamızı sağladı.

Sonuç olarak, “ateş olmayan yerden duman çıkmaz” diyerek Xiaomi Redmi Note 2‘nin an itibariyle basınla paylaşılan özelliklerine göz atalım:

Haberlerde fazlasıyla tutarsızlar mevcut. İlk gelen haberler, cihazda 64-bit Qualcomm 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemcisi bulunacağını, 5.5 inç 1080p ekran kapasitesi, çift sim kart ve 2 GB RAM altyapısına ek olarak 3,500 mAh pil ile donatılacağını söylüyordu. Son gelen haberler ise, cihazda Quad HD teknolojisi kullanılacağı yönünde. 

Cihazın Euro birimi olarak ücreti ise, 193 Euro olarak belirlendiği gelen bilgiler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here