Ana sayfa Haber Xiaomi Mint Tarayıcı şimdi Google Play Store’da

Xiaomi Mint Tarayıcı şimdi Google Play Store’da

0

Xiaomi Mint Tarayıcısını Google Play Store’da yayınladı. MIUI’ye yerleşik olarak gelen tarayıcının hafif bir sürümü olan Mint Browser, Android 4.4 ve üzeri sürümleri çalıştıran tüm Android cihazlara yüklenebilir.

Xiaomi Mint Nasıl Bir Tarayıcı ?

Mint Browser; daha az kaynak tüketmek için tasarlanmış hafif bir tarayıcıdır. Bu tarayıcı indirme boyutu, yükleme boyutu, bellek kullanımı veya veri kullanımı olsun, oradaki diğer tarayıcılardan bazılarına göre biraz daha tutumlu.

Veri kullanımını azaltmak için görüntüleri hafifçe sıkıştırarak sağlanan bir veri tasarrufu modu da vardır. Reklam engelleyici yoktur ancak bu günlerde mobil tarayıcılar arasında popüler bir özelliktir. Seçtiğiniz arama motorları; aynı zamanda varsayılan Yahoo (kendisi de Bing’i kullanıyor) ve Google ile sınırlıdır.

DuckDuckGo gibi bir şey kullanmak istiyorsanız, o zaman varsayılan başlangıç ​​sayfanız olarak ayarlamanız gerekir.

Mint Tarayıcı; MIUI tarayıcısında bulunan bir gece modu içerir. Web sayfalarını karanlık yapar, geceleri okumayı çok daha kolay hale getirir. Bazı siteler veya site öğeleri o kadar iyi çalışmayabilir, ancak çoğunlukla iyi çalışır.

Ayrıca, çalışsa bile, siteyi ilk önce orijinal renginde yükler ve yalnızca yüklemeyi bitirdiğinde koyulaşır. Bu da gezinmeye devam ederseniz parlak, beyaz bir ekranla yanıp sönmeye devam edeceğiniz anlamına gelir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here