Ana sayfa Haber Xiaomi Mi Mix 3 Sürpriz Yaptı

Xiaomi Mi Mix 3 Sürpriz Yaptı

0

Akıllı telefon piyasasının önemli aktörlerinden bir tanesi olarak görülebilecek Xiaomi kuruluşu; son olarak Xiaomi Mi Mix 3 modelini geliştirmişti. Bu ürünün bazı özellikleri son derece memnuniyetle karşılandı.

Katlanabilir telefon kadar heyecan yaratmasa bile, önemli modellerinden bir tanesi olan bu model, uzun süre gündemde kalacak gibi görünüyor. Kuruluş tarafından gerçekleştirilen 5G çalışmaları sonucunda bu model; yüksek bağlantı hızına sahip olacak.

Xiaomi Mi Mix 3 Ne Tür Özelliklere Sahip Olacak ?

Gelen sınırlı sızıntılar sonucunda; bu model ile ilgili bazı bilgilere ulaştık. Xiaomi firması, artık RAM özelliğine daha çok önem gösterecek gibi görünüyor.

  • 6.4 inç boyutlarında Amoled ekran
  • 2340x 1080 piksel ve Full HD ekran
  • 10 GB Ram özelliği
  • 5G sistemine sahip olması
  • Snapdragon 845 işlemci özelliğinin bulunması

 

 

gibi pek çok faktör; son derece güçlü bir rakibin geldiğini gösteriyor. Kızaklı kamera olması ise ürünle ilgili bir diğer olumlu detay. Artık sadece performansın etkili olmadığını söyleyebiliriz. Tasarım da en az performans kadar etkili.

Xiaomi Mi Mix 3 cep telefonu, % 96 gibi bir ekran gövde oranına da sahip. 5G özelliğinin olması tamamen sürpriz olan bir diğer konu. Bu sayede şirket, diğer büyük firmalara kafa tutmak istiyor. Bakalım Xiaomi şirketi, bu telefon modelleriyle rekabette öne geçebilecek mi ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here