Ana sayfa Haber Xiaomi Mi Max 3, 7 inçlik ekran ve 5500 mAh”lik pille gelecek!

Xiaomi Mi Max 3, 7 inçlik ekran ve 5500 mAh”lik pille gelecek!

0

Xiaomi Mi Max 2

Büyük telefon severleri mutlu edecek bir cihaz, Xiaomi tarafından gelecek. Firmanın büyük ekranlı modellerinin yer aldığı Mi Max serisinin yeni üyesi, söylentilere göre 7 inçlik ekranla ve bu devasa ekrana yakışır devasa 5500 mAh’lik bir pille gelecek.

18:9 en-boy oranıyla gelecek olan 7 inçlik ekran, üstte ve altta olabildiğince küçültülmüş çerçevelerle sarılmış olacak. Bu devasa ekran, film izlerken ve oyun oynarken inanılmaz bir lüks ortaya çıkaracak olsa da arkasında buna yetecek bir pil olmazsa malesef hiç bir işe yaramayacaktır. Xiaomi de böyle düşünmüş olacak ki geçen yılın modellerine göre Mi Max 3’ün pil kapasitesini arttırmaya karar vermiş. 5500 mAh’lik bir pille gelecek olan cihaz şüphesiz çok sayıda filmi tek şarjda bitirebilecektir.

Arka tarafında çift kameraya sahip olacak olan cihaz, devasa pilini hızlıca doldurabilmek için Qualcomm Quick Charge 3.0 teknolojisine sahip olacak. Cihaz performansını iki farklı varyanttaki çipsetlerden alacak. Bunlardan biri Snapdragon 630, diğeri 660 olacak. 

Büyük ekran severleri mutlu edecek bu akıllı telefon tanıtılıp satışa çıktıktan çok da uzun olmayan bir süre sonra muhtemelen ülkemize de giriş yapacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here