Ana sayfa Haber Xiaomi”den iOS 7 görünümlü Android

Xiaomi”den iOS 7 görünümlü Android

0

çin’in lider akıllı telefon üreticisi Xiaomi, akıllı telefon, tablet ve akıllı TV’leri ile müşterilerine ekonomik ve kaliteli çözümler üretmeye devam ediyor. Xiaomi’nin MIUI yazılımı, daha fazla kişiselleştirilebilir arayüz ve daha fazla uygulama kontrolü imkanı veriyor. 

MIUI‘nin son güncellenen versiyonu ile birlikte, arayüz tasarımı Android‘ten çok iOS 7′yi andırıyor. Uygulamaların ana sayfada yer alması, arayüz tasarımı ve uygulamaların simge tasarımları cihazı biraz daha iOS görünümlü Android hale getiriyor. Ayrıca Xiaomi‘nin geliştiricileri, sistemin bildirim ekranında da değişikliğe gidildi. Cihazda o an  faaliyet gösteren her haraketi bildirim ekranı ile kontrol edebilme şansı veren güncelleme, ayrıca bildirim arayüzü tamamen interaktif hale geldi.  Xiaomi MIUI 6 şuan Mi 3 ve Mi4 akıllı telefonlarda, beta sürümü test ediliyor. Güncelleme sadece akıllı telefonlar için değil, Xiaomi’nin tabletlerinde de görülecek.

 

 

2015 yılında dünya’nın her yerinde olmak isteyen Xiaomi, yeni yazılımı ile birlikte yeni bulut teknoloji sistemini ve diğer internet servislerini de test etmeye başladı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here