Ana sayfa Haber Xiaomi CEO’su yeni bir akıllı bileklik takarken görüntülendi!

Xiaomi CEO’su yeni bir akıllı bileklik takarken görüntülendi!

0

Xiaomi”nin oyuncu telefonu Black Shark”ın tanıtımında boy gösteren CEO Lei Jun, yeni yeşil logoların ve parlak oyuncu içeriklerinin döndüğü ortamda kolayca gözden kaçırılabilecek bir aksesuar takıyordu. Bu aksesuar şuan son derece popüler olan ancak yavaştan miyadını tamamlamaya başlayan Mi Band 2″nin ardılı olma potansiyeline sahip.

Uygun fiyatıyla sunduğu uzun pil ömrü ve dayanıklılığıyla çok sevilen ve tercih edilen bir giyilebilir teknoloji ürünü haline gelmeyi başaran Mi Band 2, satışa çıkmasından bu yana geçen yıllar içerisinde popülerliğini sürekli koruyup çok fazla fonksiyon istemeyen ve parası kıymetli tüketicilerin tercihi haline geldi. Yeni versiyonun olacak olan Mi Band 3″ten de tam olarak aynı şeyler beklenirken şimdilik ortaya çıktığını tahmin ettiğimiz ilk fotoğraftan yorumlayacak olduğumuzda yeni cihazın eski modeliyle benzer boyutlarla olacağını söylemek oldukça isabetli olacaktır.

Mi Band 2″nin bir aya yakın pil ömrü surmasının yegane sorumlusu olan küçük ama verimli OLED ekran, bu modelde de çok fazla değiştirilmeden yer alacak gibi görünürken tasarım alanında göze çarpan ilk değişiklik cihazın üst tarafının kenarlarının tamamen kıvrımlı bir yapıya getirilip band ile birleştirilmiş olması oluyor.

Bu ilk bakıştan cihaz hakkında pek fazla çıkarım yapamasak da firmanın daha önceki ürünlerini dikkate aldığımızda çekirdek özellikleri koruyup üzerine eklemeler yapıyor oluşu, bu cihazda da ivme ölçer, titreşim motoru, optik kalp ritim sensörü, Bluetooth 4.2 LE ve IP67 veya benzeri bir sertifika olacağını neredeyse kesin kılıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here