Ana sayfa Haber Xerox’a İki Ödül Birden

Xerox’a İki Ödül Birden

Xerox Iridesse Production Press ve XMPie Circle PersonalEffect Edition InterTech Technology Ödülü’ne layık görüldü.

0

Xerox Iridesse Production Press ve XMPie’s Circle PersonalEffect Edition baskı endüstrisinin prestijli InterTech Technology Ödülü’ne layık görüldü.

En büyük grafik sanatları ticaret kuruluşu olan Printing Industries of America (PIA) tarafından verilen ödüller grafik iletişim alanını dönüştüren teknolojileri göz önüne alıyor.

PIA Teknoloji ve Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Jim Workman “Gerçek anlamda yenilikçi olan ve baskı şirketleri için yeni fırsatlar yaratabilecek cihazlar ve yazılım çözümlerini araştırıyoruz.Iridesse, baskı ürünlerinin parlamasını ve öne çıkmasını sağlayan metalik renkler ve özel geliştirmelerden oluşan kapsamlı bir set sunuyor. Circle ise müşterilere işletmelerini başarılı çok kanallı iletişim sağlayıcısı olacak şekilde dönüştürmelerini sağlayacak teknolojileri sunar.” dedi.

Xerox Grafik İletişim Çözümleri Başkanı Andrew Copley “Müşterilerimiz için Iridesse ve XMPie teknolojileri, baskı uygulamaları ve pazarlama kampanyalarını bir sonraki seviyeye taşıyacak güçlü işletme araçlarıdır. Baskı geliştirmeleri ve otomatik uçtan uca çok kanallı pazarlama çözümlerine yönelik talepler ile teknolojilerimiz müşterilerimizi rekabette öne çıkaracak” ifadesinde bulundu.

Iridesse dört renkli baskı ile özel altın, gümüş ve şeffaf kuru mürekkepi tek baskı geçişinde bir araya getiren tek dijital altı istasyonlu baskı çözümüdür. Baskı çözümü canlı CMYK açısından zengin metalik renkler ve parlak özel efektler oluşturur.

Workman “Jürimiz tam baskı hızında ve ekstra keskin çözünürlükte tek geçişte CMYK ve çoklu metalik kuru mürekkep kullanma özelliğinin çok yenilikçi olduğu kanaatine vardı. Baskıda oluşturulan özel efektlerin mürekkeplerin farklı konumlara hızlıca hareket ettirilebilme imkânı ile daha da geliştirildiğini belirttiler.” ifadesinde bulundu.

Circle özelleştirilmiş içerik ve pazarlama otomasyon iş akışını bir araya getiren tek çok kanallı iletişim çözümüdür. Güçlü otomasyon yazılımı planlama ve oluşturmadan uygulama ve performans takibine tüm pazarlama kampanyası üretim aşamalarını bir araya getirir. Circle baskı sağlayıcıların Salesforce ve Facebook gibi diğer platformlara bağlanarak dijital kampanya noktalarını kolayca entegre etmesine olanak sağlıyor.

Workman “Jüri, Circle’ın bu versiyonunun çok kanallı müşteri kampanyaları için pazarlama otomasyon aracı olarak çok güçlü olduğunu” da belirtti. Görselleştirme aracı, bağlanabilirlik ve entegrasyon özellikleri ve bu seviyede uygun satın alma imkânı jüriyi bu ürünlerin çok önemli bir etki yaratacağı konusunda ikna etti” şeklinde ifadesine devam etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here