Ana sayfa Sektör Haberleri Xerox Türkiye’ye Genel Müdürlüğü’ne Atama

Xerox Türkiye’ye Genel Müdürlüğü’ne Atama

Xerox’un Türkiye Genel Müdürlüğü’ne 3 Temmuz itibariyle Gabriel Pantelimon atandı.

0

Gabriel Pantelimon, Bükreş Politechnic Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü mezunu olup, İngiltere Surrey Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Avrupa, Bükreş Ekonomi Üniversitesi İşletme Mastır Programlarını tamamladı.

Gabriel Pantelimon’nun Kariyeri

Kariyerinde büyük başarılara imza atan Gabriel Pantelimon, Xerox’da 1997 yılında Romanya Özel Müşterler Yöneticisi olarak göreve başladı. 2004 yılında Direkt Satış Müdürü olarak atandı. Yükselen grafiğini sürdüren Pantelimon, 2008 yılında Orta ve Doğu Avrupa Küresel Müşteri Yöneticisi ve 2009’da Yüksek Hacimli Ürünler Satış ve Geliştirmesi’nden sorumlu Orta ve Doğu Avrupa Satış ve Pazarlama Müdürü olarak pazara açılma, iş ortaklığı ve pazarlama odaklı bölgeye önderlik etti. Kasım 2010’da Romanya ve Moldovya Genel Müdürü olarak görev yapan Pantelimon, iş dünyasında da liderlik performansıyla tanınıyor.

Xerox Orta ve Doğu Avrupa Genel Müdürü Ashraf Elarman, Pantelimon’u “Gabriel Pantelimon liderlik performans geçmişi ile tecrübeli bir ülke Genel Müdürü’dür. Xerox Romanya operasyonlarında büyük başarı yakalamış ve iş stratejimizin Türkiye çapında uygulanmasında da aynı başarıyı sürdüreceğinden ve kurumumuzun büyüme ve kar hedeflerini yakalama konusunda öncülük edeceğinden kuşkum yoktur.” sözleriyle kutladı.

Gabriel Pantelimon Eskrim Şampiyonu

Gabriel Pantelimon, iş hayatındaki başarısının yanında, profesyonel olarak eskrim sporuyla ilgileniyor. 1993 yılında Romanya şampiyonu oldu. Romanya takımı ile Barcelona ve Atlanta Olimpiyatları’na katılan Pantelimon, evli ve bir çocuk babası.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here