Xerox Trivor 2400 High Fusion Ink: Ofset kuşeye dijital kitap dergi baskısı

Xerox’un ofset kuşe kağıda renkli baskı yapan ilk dijital inkjet baskı sistemini duyurdu

Xerox’un yeni dijital inkjet baskı sistemi, Xerox Trivor 2400 High Fusion Ink; ofset kuşe kağıda baskı yapan ilk dijital baskı sistemi olarak adını baskı tarihine yazdırıyor. Yüksek hızlarda offset kuşeye dijital baskı yapılabilir olması kitap ve dergi yayıncılığında dijital baskının daha çok kullanılmasını sağlayacak. Xerox Trivor 2400 High Fusion Ink, özellikle de değişken veri içeren kişiye özel düşük tirajlı kitap ve dergi yayıncılığında kendi pazarını kendisi yaratacak yeni bir dijital baskı sistemi.

Xerox’un yeni inovatif mürekkep teknolojisi High Fusion Ink sayesinde ofset kuşe kağıda doğrudan yüksek kaliteli baskı yapabilen Xerox Trivor 2400 İnkjet Baskı Sistemleri, ara kaplama ve astarlama gibi süreçlere gerek olmadan mat, ipek ve parlak da dahil olmak üzere her tipte kuşe kağıdı üzerine yüksek kalitede renkli baskı yapabiliyor. 

Dijital baskının sunduğu değişken kişiselleştirme özelliklerini ofset baskının sürdürülebilirliği ve kalitesiyle buluşturan Xerox Trivor 2400, kişiye özel üretilecek katalog ve broşür gibi doğrudan posta ürünlerinin yanı sıra kitap ve dergi baskısını çok daha uygun maliyetlerle seri olarak üretmeye imkan veriyor. Xerox Trivor 2400 High Fusion Ink, özel ve maliyetli kağıtlar kullanmadan,  çok daha kaliteli ve daha uygun maliyetli baskı yapma imkanı sunarak dijital baskının yapabileceklerini yeni bir noktaya taşıyor. 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam