Ana sayfa Haber Xerox”tan yeni dijital baskı sistemleri

Xerox”tan yeni dijital baskı sistemleri

0

Xerox, altın ve metalik gümüş renklerinde baskı yapabilen ve saatte 6 bin sayfaya ulaşabilen EA kuru mürekkep teknolojili Xerox Color 800i/1000, renkli dijital baskı sistemlerini kullanıma sunmaya başladı.

Xerox dijital baskı sistemleri ile metalik altın ve metalik gümüş renkte baskı yapmayı sağlayan yeni Xerox Color 800i/1000i yüksek kapasiteli renkli dijital baskı cihazları dünya ile aynı anda Türkiye”de de kullanıma sunacak. Xerox Color800i/1000i, dijital baskı merkezlerininin iş yükünü oldukça hafifletmeyi planlıyor. 

Xerox Color 800i/1000i“nin tam renkli baskı sistemi, ayrı bir işleme gerek duyulmadan baskı esnasında kısmi ve değişken şeffaf tonerle baskı malzemesini kaplayabiliyor, metalik altın ve metalik gümüş renkte baskı yapabiliyor. Ara renk tonlarını ve ince ayrıntıları kusursuz şekilde basabilen Xerox Color 800i/1000i, EA kuru mürekkep teknolojisi ile 2400 x 2400 dpi çözünürlüğünde baskı yapıyor. Baskı hızı saatte 6.000 sayfaya ulaşan Xerox Color 800i/1000i, 330mm x 488mm ebatlarına kadar, 55gr – 350gr arası ağırlıktaki medyalara esnek sonlandırıcı seçenekleri sunabilecek.

 

Baskı sisteminin altına tasarlanan, yerleştirilen  2 adet 2.000 kağıt kapasiteli standart kağıt tepsisi bulunan Xerox Color 800i/1000i”nin çalışırken kağıt yükleme ve boşaltma özelliği ile birlikte baskı esnasında kağıt tepsisine müdahale imkanı veriyor. Böylece özel boyutlardaki kağıtların kırışma ve sıkışma ihtimalini en aza indirecek. Ek olarak,makine içinde bulunan 4 adet üfleme kanalı yanlış besleme ihtimalini önleyerek kağıtların düzgün bir şekilde basılmasını sağlıyor.

Xerox Color 800i/1000i baskı sistemi ile kullanımı önerilen Xerox Artı Verimlilik Konsepti (Xerox Productivity Plus Service), ürünün performansını 7 gün 24 saat kontrol altında. önerilen bu sistemle kullanıcıların detaylı eğitim, servis yazılımları ve sistem arayüzüne erişim imkanı var. Mekanik aksam, kullanıcının özellikle rutin olarak değişmesi gereken makine parçalarına müdahelesine kolaylıkla imkan verdiğinden, müşterinin servis ihtiyacı azalıyor ve makineden gelen durum bilgisine göre sistem performansı optimize edilebiliyor.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here