Ana sayfa Donanım Xerox’tan renkli yeni led yazıcılar

Xerox’tan renkli yeni led yazıcılar

0

Xerox, renkli yazıcıları Xerox Phaser 6000 ve Xerox Phaser 6010N”yi piyasaya sürüyor

Küçük tasarım, düşük enerji kullanımı, çok sessiz çalışma ve yüksek baskı kapasitesi özellikleri bulunan, Hi-Q Led baskı teknolojisi ile çalışan Xerox Phaser 6000 ve Xerox Phaser 6010N renkli led yazıcılar tasarruflu, çevreci EA toneri kullanıyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, Hi-Q Led baskı teknolojisine sahip yeni renkli yazıcılarını Türkiye”de kullanıma sunuyor. Xerox”un renkli yeni HiQ-Led yazıcıları Xerox Phaser 6000 ve Xerox Phaser 6010N, sınıfının en küçük ve en performanslı led yazıcıları. Xerox”un ev ve küçük ofislere önerdiği yeni led yazıcıları, az yer kaplayan tasarımı, düşük enerji kullanımı ve çevreci toneri ile pantone onaylı baskılar alınmasını sağlıyor.
 

Led yazıcılar, lazer yazıcılara göre farklı bir baskı teknolojisi ile üretiliyor. Led yazıcıları oluşturan parçalar ve çalışma şekilleri, lazer yazıcılara göre led yazıcıların daha az yer kaplayan, daha düşük enerji kullanan, daha performanslı ürünler olmasını sağlıyor. Xerox Phaser 6000 ve Xerox Phaser 6010N”in ayda 30.000 sayfaya ulaşan yüksek baskı kapasitesi ile kitapcık, poster, N-up baskı gibi farklı baskı uygulamaları yapılabiliyor. Xerox”un yüksek kapasiteli dijital baskı makinelerinde kullandığı patentli EA toner teknolojisine sahip led yazıcılar, pantone renk katoluğu ile uyumlu, kaliteli bir renkli baskı sunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here