Ana sayfa Haber Xerox”tan hafif üretime yönelik yeni baskı sistemi

Xerox”tan hafif üretime yönelik yeni baskı sistemi

0

xerox baskı sistemleri fotokopi makineleri

 

 

Baskı teknolojilerinde ve bilgisayar sistemlerinde büyük patentleri elinde bulunduran ve iş süreç yönetimi şirketlerinden Xerox yüksek kapasiteli fakat düşük maliyetli baskı sistemlerini duyurdu. Kartpostal, davetiye, yapışkan baskı, magnet baskı, kimlik kartları, cama baskı, etiket, broşüre kadar her türlü pazarlama ve tanıtım materyalleri Xerox teknolojisinde ve düşük maliyetle üretilmesini sağlıyor.

çıktı alma, fotokopi, faks, tarama ve mobil baskı özelliklerini barındıran Xerox Color C60/C70, kartpostal, poster, magnet, broşür gibi 4 renkli baskı uygulamalarını 80 gramlık ve 300 gramlık kağıtlara yapabiliyor. Bununla birlikte tüm bu uygulamalar için birden çok noktada zımbalama, delik delme,katlama, kitapçık oluşturma, kare katlama gibi baskı merkezi çözümleri sağlıyor.

Xerox’un Color C60/C70 ile dakikada 60/70 sayfaya kadar renkli, 65/75 sayfaya kadar da siyah beyaz çıktığı sağlanıyor. 200’e yakın görüntüyü bir dakika içinde tarama ve baskı sırasında toner değiştirme gibi imkanlar da sunuluyor.

Xerox Color C60/C70‘ın güvenirliği de fevkladenin fevkinde. Kimlik doğrulama, e-postaya şifrelenmiş tarama gibi uygulamalarda kullanılan tüm bilgi ve veriler cihaz tarafından korunuyor. ve bilgilerin güvenliğini sağlıyor. Color C60/C70’te bulunan MicroText fontu ile kupon, bilet, davetiye ve belgelere çıplak gözle görünmeyen şekil veya damga basabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here