Ana sayfa Donanım Xerox Phaser 6510 ve WorkCentre 6515 çok fonksiyonlu yazıcılar

Xerox Phaser 6510 ve WorkCentre 6515 çok fonksiyonlu yazıcılar

0

Masa üstü yazıcılar ve çok fonksiyonlu cihazlar çoğu küçük işletme için kullanışlıdır ancak sınırlı kapasiteye ve güvenilirliğe sahiptir.  Ancak, bu durum değişiyor. Artık müşteriler gelişmiş özelliklere, güvenilirliğe ve eşsiz renklere makul fiyatlarla ulaşabiliyor. 

Xerox Phaser 6510 ve Xerox WorkCentre 6515 çok fonksiyonlu (MFP) renkli yazıcılar, en yeni çift taraflı yazdırma ve MFP modelinde tek geçişli tarama gibi yüksek üretkenlik seçenekleri sunuyor. Yanı sıra, tarama ön izleme, düzenleme özellikleri, sezgisel gezinme ve iş akışlarını kişiselleştirme imkânları da sunan 5 inç, tablet benzeri dokunmatik bir kullanıcı arabirimine sahip. Süper Hassas EA tonerler genellikle büyük işletme ortamlarında görülen performans imkânlarını kullanıcıya sunduğu gibi hızlı ısındığı için elektrik kullanımından da tasarruf sağlıyor.

Xerox Phaser 6510 renkli yazıcı ve Xerox WorkCentre 6515 MFP”nin sunduğu imkanlar en çok kreatif ajansların işine yarıyor. örneğin, küçük bir grafik tasarım ajansı, yüksek kalitedeki baskılarını, PANTONE (renk düzeltme teknolojisi) sayesinde renk kalitesinden ödün vermeden, bulunduğu yerden birkaç dakika içinde yazdırabiliyor. Ayrıca yazıcılar, müşteri tekliflerini ve sözleşmelerini dijitalleştirip, bu dosyaları sahadaki asistanlarına gönderebilme ve kolay arşivleme için taranabilir sürümler oluşturabilme gibi kolaylıklar da sunuyor. Yani, bir ofis asistanından beklenilen titizlikte ve hızda işi sonuçlandırabiliyor.

Dikkat çeken sonuçlar

Phaser 6510 ve WorkCentre 6515″te ilk kez sunulan yeni Süper Hassas EA tonerdeki geliştirmeler, daha doğru ve ayrıntılı baskı işleri ortaya çıkarıyor. Renkler ilgi uyandırıyor ve okuyucuların dikkatini çekiyor. ABD Reklâm Ajansları Birliğe’ne göre basılı materyallerde renk kullanıldığı zaman okuyucu oranı yüzde 80 artarken dikkat oranı yüzde 82 artıyor.

Büyük verimlilik potansiyeli 

Xerox Phaser 6510 ve WorkCentre 6515″te Wi-Fi Direct, Apple AirPrint, Google Cloud Print ve USB bellek gibi önemli özelliklerin olmasının yanında Xerox Mobile Link ile doğrudan buluta bağlanma, buluttan tarama ve yazdırma için bulut bağlantısı gibi özellikler de bulunuyor. Cihazlar ayrıca, dakikada 30 sayfaya kadar baskı hızı, 1200 x 2400 yerel dpi ile benzersiz renk üretimi ve parlak çıktı sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here