Ana sayfa Donanım Xerox Phaser 6125N

Xerox Phaser 6125N

0

Hem hesaplı hem kaliteli

SXerox, masaüstü renkli lazer yazıcı ürün ailesini genişletmeye devam ediyor. Xerox”un küçük ve orta ölçekli ofislere düşük maliyetlere profesyonel kalitede renkli dokümanlar kullanılmasını sağlayan yeni renkli lazer yazıcısı Phaser 6125N, kullanıcısına zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlayan, yüksek performanslı bir ürün.

Xerox ürünleri arasında A4 kağıda renkli lazer baskı yapan en hesaplı ürün olma özelliğine sahip Xerox Phaser 6125N, dakikada 12 adet renkli ve 16 adet siyah-beyaz baskı yapabiliyor. Test sırasında baskıya yolladığımız grafik ve tablo içeren karmaşık dokümanlar ise yine hızlı bir şekilde kaliteli bir çıkışla elimize ulaştı. İlk sayfa çıkışını siyah-beyaz dokümanlarda 14, renkli dokümanlarda ise 17 saniyede veren yazıcının 600 x 600 dpi çözünürlüğü ise farklı dokümanlarda keskin çizgilerle ve canlı renklerle çıkış almamız için yeterli oldu. Xerox Phaser 6125N”in standart USB 2.0 ve 10/100BaseTx ağ bağlantısı sayesinde ofisinizdeki ağa bağlayabiliyor ve çok daha pratik bir şekilde çıkışlarınızı alabiliyorsunuz. 64 MB”lık belleği ve 333 MHz işlemcisi bulunan yazıcı, tüm işlemleri etkileyici bir hızla gerçekleştirebiliyor. 
 
Kolay kullanım özelliğiyle dikkat çeken yazıcı, kullanım sırasında işinizi daha da basitleştiren özelliklere sahip. Xerox Phaser 6125N, çok sayfalı bir dokümanı basmak için yeterli toner olup olmadığını ölçüyor ve ekranda gösteriyor. Ayrıca  “CentreWare IS” ağ üzerinden yönetim yazılımı uzaktan kontrol edilebiliyor ve yönetilebiliyor. “Run Black” özelliğine de sahip olan Xerox Phaser 6125N, renkli tonerlerden biri bittiğinde baskıya siyah beyaz devam etmeyi sağlıyor. Böylece renkli çıkış alamasanız da, hazırlıksız yakalanmamış oluyorsunuz. Microsoft Vista dahil tüm Microsoft sürümleri ve Macintosh (Mac) uyumlu olan Xerox Phaser 6125N, teknolojideki son trendlerden çevrecilik konusunda da iddialı. 6125N, keskin ve canlı baskı görüntüsü veren, tasarruflu ve çevreyle dost kimyasal toner kullanıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here