Ana sayfa Haber Xerox mobil çalışmaya yönelik 5 yeni çözümü kullanımda

Xerox mobil çalışmaya yönelik 5 yeni çözümü kullanımda

0

Xerox, ofis çalışanlarının mobil cihazları ile veya ofislerinin dışından her türlü bilgi ve dokümana ulaşmasını, paylaşmasını sağlayacak yeni yazılım ve donanım çözümlerini Türkiye”de kullanıma sunuyor. Xerox“un yeni mobil çözümleri ile çalışanlar, ofis dışından veya mobil cihazları üzerinden iş arkadaşlarına, buluta güvenli bir şekilde doküman gönderebilecek ve baskı alabilecek. Xerox Wireless Print Solutions Adapter, wireless ve mobil baskı bağlantılarına sahip olmayan baskı cihazlarının bu özellikleri edinmesini sağlıyor. Baskı cihazının yanına konulan adaptör, Google Cloud Print, Wi-Fi Direct, NFC tap-to-pair ve Apple AirPrint ile entegre çalışabiliyor, iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlar üzerinden baskı alınmasına imkan veren bir Xerox ürünü.

Mobile Link App, artık Android ve iOS işletim sistemli cihazları destekliyor ve bulut tabanlı çalışma özelliklerine yenilerini ekliyor. Uygulamanın güncellenen özellikleri ile örneğin muhasebe departmanından bir çalışan, faturaları mobil cihazı ile tarayarak veya fotoğrafını çekerek kolay ve hızlı bir şekilde SharePoint”e aktarabilecek, kopyasını DropBox hesabında saklayabilecek ve yöneticisine mail olarak gönderebilecek.

PrintByXerox özelliği ile güncellenen Xerox Mobile Print Cloud v3.0 yazılımı, Xerox çok fonksiyonlu ofis cihazlarına bağlı olunan her yerden mobil baskı almak mümkün oluyor. Tüm gününü şirket içinde farklı lokasyonlarda geçiren bir çalışan, bastırmak istediği bir dokümanı önceden belirlenmiş ve tüm baskı cihazlarına tanımlı mail adresine (örneğin,sirketismi@printbyxerox.com) gönderiyor ve en yakınındaki baskı cihazı üzerinden dokümanı yazdırabiliyor. Uygulama, cihazın Extensible Interface Platform”u üzerinde çalışıyor.

Xerox PrintSafe Software: Xerox”un yeni yazılımı, çok fonksiyonlu yazıcılara kimlik doğrulama özelliği sağlıyor. Xerox marka olması fark etmeksizin tüm baskı cihazları ile uyumlu olan yazılım, çok fonksiyonlu baskı sistemlerinin kullanıcı erişim işlemlerini yönetiyor, istenilen her yerden ve her marka çok fonksiyonlu baskı cihazından çıktı alınabilmesini sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here