Ana sayfa Haber Xerox DocuMate ailesine bulut tabanlı bir tarayıcı ekledi

Xerox DocuMate ailesine bulut tabanlı bir tarayıcı ekledi

0

Xerox, DocuMate ailesine yeni bir model ekledi. Başarılı ailenin yeni üyesi DocuMate 152i olarak adlandırılıyor ve henüz duyuruldu. Standartlarla karşılaştırıldığında dakikada 25 sayfa tarayabilmesiyle öne çıkıyor ve ek olarak verdiği dijital destek de bulut tabanlı çalışan kullanıcılara da Microsoft Office uzantısında kolaylıklar sağlayacak. önemli kağıt belge, dökümanlar, ofiste göz önünde durmaktansa DocuMate 152’nin buluta tarama özelliğinde kalacak.

Xerox DocuMate 152i modeli, OneTouch Tarama özelliği, 50 sayfalık otomatik doküman besleyicisi daha hızlı tarama yapılmasını sağlıyor. Daha çok,  çoklu işlemlerin kısayollara dökülmesi için geliştirlen bir kullanıcı arayüzü ve işlerin hızlanması için geliştirilmiş.

Xerox DocuMate 152i, üzerinde gelen Nuance PaperPort, Nuance OmniPagePro ve Nuance Power PDF gibi yazılımlar; taranan belgelerin kolayca farklı dijital formatlara dönüştürülmesine ve belgeler üzerinde bilgi araması yapılmasına imkan veriyor.

Tüm güncel Microsoft ve Mac sürümleri ile uyumlu olan Xerox”un yeni doküman tarayıcısı Xerox DocuMate 152i, standart iki yıl Xerox garantisi ile satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here