Ana sayfa Donanım Xerox DocuMate 6710 Tarayıcı Paralel Tarama Yeniliği Sunuyor

Xerox DocuMate 6710 Tarayıcı Paralel Tarama Yeniliği Sunuyor

0
Xerox DocuMate 6710 Tarayıcı

Xerox DocuMate 6710 Tarayıcı aynı PC’ye birden fazla tarayıcı bağlama imkanı sunan bir sürücü sayesinde dijital dönüşüme giden yolu kısaltıyor. Operatörler isterlerse aynı anda birden fazla tarayıcıyı kullanabilir ya da birini kurarken diğerinde tarama yapabilir ve bu sayede saatte taranan sayfa sayısını çoğaltabilir.

Xerox DocuMate 6710

DocuMate 6710, yasal dünyadaki delil belgeleri, sağlık kuruluşlarındaki gelen medikal kayıtları veya eğitimdeki sınav ve öğrenci kayıtları gibi hala yüksek miktarda kağıt kullanan alanlar için tasarlanmıştır. DocuMate 6710’un hızı ve kağıt kapasitesi ile operatörler birçok projeyi hızlı ve kolay şekilde tarayabilir. Bu da özellikle müşterilerin operatörün bir taramayı bitirmesini beklediği durumlarda çok önemlidir.

Xerox Corporation ile yapılan bir ticari marka lisans anlaşması uyarınca, DocuMate 6710, Xerox’un kalite kontrol standartlarına uygun olarak Visioneer tarafından imal edilecek ve pazarlanacaktır.

DocuMate 6710

Xerox DocuMate 6710 özellikler

Gerçek üretim hızı; tarayıcı hızı, yerleşik görüntü işleme, bağlı bilgisayarlar ve taramayı hedefe gönderen yazılımın bir kombinasyonudur. Xerox DocuMate 6710’nin sunduğu dakikada 100 sayfa hızını aşağıda belirtilenler destekler:

• Visioneer’in tarayıcıda 15 görüntü iyileştirme algoritması kullanan Yerleşik Acuity Teknolojisi. İşlemciyi zorlayan çalışmalar, veriler PC’ye ulaşmadan tamamlanır.

• Tarayıcı ve PC arasındaki iletişimi hızlandıran gerçek USB 3.0 bağlantısı.

• PC’de aşırı yükleme olmaması için bağlı PC’de kullanılabilir hafızayı ve işlemci hızını tespit eden ve bunu kullanan Visioneer Acuity programı.

• Günlük 35000 sayfa çalışma kapasitesi ve 300 sayfa otomatik belge besleyici.

Visioneer Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Walt Thinfen “Paralel tarama ve düşük bir maliyet ile kapasitenizi iki ya da üç katına çıkarabileceğinizi göz önünde bulundurursanız Documate 6710 akıllı bir uzun dönemli yatırımdır. Paralel tarama ile kesintisiz performans mümkündür ve DocuMate 6710’un gerçek üretim hızı ile birlikte operasyon yöneticileri günlük verimliliklerinde ciddi bir artış elde edeceklerdir.” ifadesinde bulundu.

Xerox Tarayıcı

Gerçek iş akışı ve entegrasyon
DocuMate 6710’da operatörlerin taramadan hedef ile entegrasyona kadar taramanın gerçekleşeceği adımları belirleyebileceği Acuity ile Visioneer’s OneTouch programı bulunmaktadır. Kullanıcılar 90 farklı işe kadar taraycıda belirleyebilir ve tarayıcının kontrol panelinden bu işleri hemen başlatabilir ve paralel tarama ile farklı işler tek bir PC’den aynı anda çalıştırılabilir. Tarama hedefe ulaştığında Acuity ile Visioneer TWAIN DriverPLUS hedef ya da BT uygulaması ile tam bir entegrasyon sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here