Ana sayfa Donanım Xerox”a 2009 yılında ödül yağdı

Xerox”a 2009 yılında ödül yağdı

0

Baskı ve görüntüleme lideri 1 yıla 350 ödül sığdırdı

Dünyadaki çeşitli bağımsız kuruluşlar ve sektörel yayınlardan 2009 yılı genelinde 350″nin üzerinde ödül alan Xerox, yılı Buyers Laboratory Inc.(BLI) tarafından verilen “IT Dostu üstün Başarı ödülü” ile kapattı.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox”un, 2009 yılında yenilikçi teknolojileri, güvenilir ürün ve hizmetlerine yönelik dünya genelinde 350″den fazla ödül aldı. Xerox”un ürün ve çözümleri, bu kuruluşlar tarafından yenilikçilik, toplam ürün kalitesi, performans, verimlilik, güvenilirlilik, kullanım kolaylığı, görüntü kalitesi gibi pek çok kritere bakılarak değerlendirildi.

Xerox”un 2009 yılındaki son ödülü, sektörün önde gelen kurumlarından bağımsız test laboratuvarı Buyers Laboratory Inc.(BLI) tarafından Aralık ayında verilen “IT Dostu üstün Başarı ödülü” oldu. Xerox, teknolojik yenilikleri ve müşterilerine en iyi teknolojiyi sunması dolayısıyla bu ödüle layık görüldü.
 

 
Geçtiğimiz yıl içinde, sektörün önde gelen analistleri, araştırma firmaları ve teknoloji yayınları tarafından Xerox”un pek çok ürün ve çözümleri ödüllendirildi. Xerox Phaser 7500 ve bu makinada kullanılan “Renk Dili teknolojisi “En İyi Baskı ve Görüntü ürünü” olarak Everything Chanell tarafından “Yılın Teknik Yeniliği” ödülünü aldı. Xerox FreeFlow otomasyon yazılımı ise, Dijital Görüntüleme Pazarlama Derneği (DIMA) tarafından “Yenilikçi Dijital ürün ödülü”ne layık görüldü. Yeni ColorQube 9200 Serisi katı mürekkep çok fonksiyonlu yazıcıya (MFP), BLI tarafından “Global üstün Başarı ödülü” verilirken; Xerox iGen4 de yılın en büyük grafik iletişim etkinliği Print 09″da “Herkes Tarafından Görülmesi Gereken Geleceğin Baskı ürünü” ödülünü aldı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here