Ana sayfa Mobil Xbox tablet mi geliyor?

Xbox tablet mi geliyor?

0

Microsoft, yenilikçi adımlarına bir yenisini daha eklemek üzere gibi görünüyor. Ufuktaki ürün yine bir tablet. Fakat tanıdık bir isim ile…
 

Sıkı durun, bomba gibi bir dedikodu ile karşınızdayız! Microsoft, şu sıralar Surface üzerinde çalışadururken, firmanın bir yandan da başka bir tablet bilgisayar üzerinde çalıştığı söylentileri ortalığa yayıldı. Bu tablet bilgisayar, Surface”den farklı olarak “oyun” dünyasına ağırlık verecek (Haziran 2012″de firmanın bir oyun tableti üzerinde çalıştığı herkes tarafından duyurulmuştu). Nasıl ki PlayStation sertifikalı tablet bilgisayarlar piyasada mevcut, Microsoft da aynı şekilde Xbox sertifikalı bir tabletin piyasada mevcudiyete kavuşmasını istemiş olacak ki, bu tür bir işe kalkışmış. Söylentiler şirket içerisinden yayıldı. Bu da doğruluk ihtimalini arttırıyor.
 
Xbox 360
Microsoft”un üzerinde çalıştığı tablet bilgisayarın ismi ise Xbox Surface olabilir. 7 inç ekran boyutunda olacağı konuşulan tablet, Haziran 2012″de duyurulan oyun tabletinin ta kendisi olabilir. Microsoft, konuyla ilgili bir açıklama yapmaktan kaçındı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here