Ana sayfa Donanım Xbox One X”lerin içerisine gizlenmiş dahiyane sır

Xbox One X”lerin içerisine gizlenmiş dahiyane sır

0

Bütün Xbox One X”lerde akrebin üzerine binen bir “Master Chief” var. Ama görmek için garanti etiketini çıkarmanız gerekiyor. O nedenle buradaki resme bakmakla yetinmeniz tavsiye olunur.

Son teknoloji konularında uzmanlaşmış İspanyol YouTube kanalı “Unocero“nun keşfettiği dahiyane bir simge var Xbox One X konsollarında.

Herkesin favorisi olan “Spartan”ı, yapılan mükemmel bir çizimle akrebin üzerine binerken görebilirsiniz. Şu var ki bu çizim, Halo serisinde olduğu gibi tank şeklinde değil, gerçek bir akrep suretinde yapılmış.

Xbox One X”e geliştirimi sürecinde verilen “Project Scorpio” isimli kod adına yapılan küçük, ama zekice bir gönderme.

Aynı zamanda tüm Xbox One S”lerin içerisinde de gizli bir “Master Chief” bulunuyor ama, akrebe binmek gibi fantastik bir durumu simgelemiyor.

7 Kasım”da piyasaya çıkacak olan Xbox One X, 499$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Cihaz, çıktığı andan itibaren piyasada mevcut en güçlü konsol olacak. Tabii kısıtlı üretim nedeniyle satın alma ihtimalinin düşük olduğunu belirtmekte de fayda var.

Cihazın güçlü donanımının avantajlarından faydalanacak oyunlardan bazıları Forza Motorsport 7, Middle Earth: Shadow of War ve Assassin”s Creed Origins olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here