Ana sayfa Donanım Xbox One X alana, Sea of Thieves oyunu hediye veriliyor!

Xbox One X alana, Sea of Thieves oyunu hediye veriliyor!

0

20 Mart 2018 tarihinden çıkışını gerçekleştirecek olan Sea of Thieves, günümüzün adını en sık duyduğumuz oyunlarından biri olma niteliğine sahip. Tabii, PlayerUnknown”s Battlegrounds ve Fortnite”ın eline o konuda kimse su dökemez, şimdi bunu hiç tartışmaya gerek yok. Oynanış açısından bizleri heyecanlandırmayı başarmış olan yapım ile ilgili olarak, Microsoft ekibi güzel bir kıyak geçecek gibi görünüyor. Zira, eğer bu sıralar Xbox One X almak gibi bir niyetiniz varsa, haberimize konuk olan yapım, sizlere ücretsiz olarak sunulacak.

Zaten Xbox One X varsa elinizde, Sea of Thieves ile ilgili başka şeyler de bulunuyor.

Xbox One X almak gibi bir niyetiniz varsa, bu etkinliğe katılan satıcılardan satın almanız gibi bir durumda, sizlere Sea of Thieves”in dijital kopyası sunulacak. Tabii, bu fırsat sadece kısa bir süre için geçerli olacak. Eğer aklınızda bu konsolu almak gibi bir durum varsa, 18 Mart 2018 ile 24 Mart 2018 tarihleri arasındaki satıcıdan satıcıya değişiklik gösteren bir tarihte başlayacak ve yine satıcıdan satıcıya değişen bir tarihte de son bulacak bu kampanya. Bugün, kampanyanın başlama aralığının ilk günü tabii, bu da bir hatırlatma olarak burada dursun.

Elinizde zaten bir Xbox One X veya aynı ailenin başka bir konsolu bulunuyorsa, Sea of Thieves temalı aksesuarlar ilginizi çekebilir. Bu aksesuarların görüntülerini, haberimizin içerisinde görebilirsiniz zaten. Bahsini etmekte olduğumuz aksesuarlar, Xbox kablosuz kontrolcüsü, Seagate marka 2TB”lık Xbox için taşınabilir HDD ve Xbox kontrolcüsü için, şarj etme cihazından oluşmakta. Açıkçasını sorarsanız, cidden çok güzel görünüyorlar. Satıcıları aramak için, Microsoft”un sitesi üzerindeki mağaza arama özelliğini kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here