Ana sayfa Donanım XBOX One Türkiye’ye geliyor

XBOX One Türkiye’ye geliyor

0

Microsoft tarihin en başarılı Xbox lansmanının ardından, Xbox One“ı diğer ülkelerle buluşturmaya hazırlanıyor. Xbox One, Eylül 2014″ten itibaren dünyanın, Türkiye dahil 26 ülkesinde satışa çıkacak. Xbox One“ın, 26 ülkede daha piyasaya sürülmesiyle daha fazla oyun tutkununun Xbox One“ın ayrıcalıklı ve satış rekorları kıran oyunlarına erişimi olacak. Titanfall, Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome ve Kinect Sports Rival gibi oyunların dışında bir sonraki Halo, Watch Dogs, Project Spark, Tom Clancy”s The Division, Sunset Overdrive, Destiny gibi bu kuşağın en fazla beklenen oyunları da sırasını bekliyor.

 

 

 

 

XBOX One Türkiye

 

 

 

 

Xbox One lansmanının ardından oyun ve eğlence tutkunları günde ortalama 5 saatini konsol ile geçiriyor. Microsoft, Titanfall“un lansmanı ve en çok beklenen Twitch yayıncılık özelliği ile Xbox Live“da daha da fazla zaman geçirilmesini bekliyor. Geçtiğimiz hafta, Xbox One“ın lansmanından bu yana Xbox Live“da en fazla oturum açılan hafta oldu. ürünün 26 ülkede piyasaya çıkışı ile ilgili detaylı bilgiler Nisan ayı sonunda açıklanacak.

 

Xbox One”ın satışa çıkacağı yeni ülkelerin listesi

 

Arjantin, Belçika, Şili, Kolombiya, çek Cumhuriyeti, Danimarka, Yunanistan, Macaristan, Hindistan,   İsrail, Japonya, Kore, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya   Güney Afrika, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri 

 

 

 

XBOX One Türkiye

 

      

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here